Kateřina Matějková ze Stropčic se narodila v klatovské porodnici rodičům Janě a Václavu 27. prosince v 6.06 hodin. Holčička vážila 3500 gramů a měřila 52 centimetrů. Rodiče znali pohlaví miminka již z ultrazvuku a tatínek byl přítomen u porodu. Ze sestřičky se raduje i Honzík (10). Michaela Málková z Javora u Janovic se narodila v klatovské porodnici 26. prosince ve 13.25 hodin. Holčička vážila 3520 gramů a měřila 49 centimetrů. Rodiče Miluše Šimková a Stanislav Málek znali pohlaví svého prvního potomka již dopředu. Tatínek byl přítomen u porodu své dcery přímo na porodním sále.
Jan Muha z Obytců se narodil v klatovské porodnici rodičům Marii a Petru 27. prosince v 10.25 hodin. Chlapeček vážil 3950 gramů a měřil 53 centimetrů. Pohlaví miminka znali rodiče již dopředu z ultrazvuku. Z brášky má obrovskou radost i Marianka (4). Anička Zifčáková z Kašperských Hor se narodila v klatovské porodnici 21. prosince v 18.43 hodin. Anička vážila 3520 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Anna a Roman znali pohlaví potomka, u jehož porodu byl přítomen i otec, již dopředu z ultrazvuku. Ze sestřičky má radost i Nikolka (7).
Miroslava Bagošová ze Srbic se narodila v klatovské porodnici rodičům Pavle Bagošové a Miroslavu Fizikovi 22. prosince v 11.46 hodin. Malá Mirka vážila 3360 gramů a měřila 49 centimetrů. Pohlaví svého prvního potomka znali rodiče již dopředu z ultrazvuku. U porodu sice nebyl přítomen otec, ale maminku u něj podporovala její sestra, tedy novopečená tetička malé Mirky. Anežka Šuníková z Klatov se narodila v klatovské porodnici den před Štědrým dnem v 5.32 hodin. Holčička vážila 2800 gramů a měřila 49 centimetrů. Rodiče znali pohlaví miminka již dopředu z ultrazvuku a tatínek si nenechal ujít možnost být přítomen narození své dcery přímo na porodním sále. Ze sestřičky má radost i Rosťa (6).
Po dvou synech Matýskovi (6) a Vítkovi (3) přibyla do rodiny Hany a Václava Požárkových ze Sušice konečně dcera. Malá Johana se narodila v klatovské porodnici 20. prosince ve 23.40 hodin. Maminka i tatínek, který byl přítomen u porodu, zažili po narození potomka opravdu veliké překvapení. Podle ultrazvuku jim totiž lékaři tvrdili, že se jim pravděpodobně narodí syn. Ale jak tvrdí maminka, bylo to překvapení opravdu příjemné.