Justýnka Matějková z Předslavi u Klatov (3,36 kg/49 cm), která se narodila 11. listopadu v 15.48 hod. ve FN v Plzni, je nejenom prvorozenou dcerou rodičů Evy a Pavla, ale rovněž prvním vnoučetem prarodičů Hanky a Vaška. Pro babičku Alenku a dědečka Vaška je Justýnka již druhou vnučkou. Anetka Píšová z Plzně (3,18 kg/51 cm), která se narodila 14. listopadu pět minut před patnáctou hodinou ve FN v Plzni je nejen prvorozenou dcerou rodičů Veroniky a Pavla, ale také prvním vnoučetem prarodičů Anny a Karla z Plzně a Ivany a Josefa z Klatov.
Jiří Šimon z Horažďovic se narodil v klatovské porodnici rodičům Jiřímu a Jitce. Jeho šťastným číslem bude zřejmě patnáctka, neboť se narodil 15. listopadu v rovných 15 hodin. Jiřík, jehož pohlaví znali rodiče již před porodem, vážil při svém příchodu na svět 3930 gramů a měřil 53 centimetrů. Z brášky mají obrovskou radost i jeho tři sourozenci. Šestnáctiletý Petr Volmut, který úspěšně hraje za Klatovy basketbal, se již nemůže dočkat, až začnou s bráškou trénovat střelbu na koš. Další sourozenci Eva (12) a Matěj (9) mají z brášky také obrovskou radost. Anežce a Tomáši Hofmanovým z Janovic nad Úhlavou se 11. listopadu v 16.13 hod. narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Eliška (3,51 kg/50 cm), které se doma nemůže dočkat dvaapůlletá sestřička Julinka.
Honzík Vítek z Klatov se narodil v klatovské porodnici 18. listopadu ve 2.06 hodin. Chlapeček vážil 3300 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Jan Vítek a Marie Franková znali pohlaví svého potomka již dopředu z ultrazvuku. Tatínek si nenechal ujít možnost být přítomen narození svého syna přímo na porodním sále. Z brášky mají radost i sourozenci Lukáš (15) a Lucie (13). Až z Prahy se přijel Ríša Smáha podívat do Mulačovy nemocnice na svou novorozenou sestřičku Kristýnku. První slova k sestřičce byla: mimino kuk, mimino nini (spinká). Na Kristýnku (2,90 kg/48 cm), která se narodila rodičům Markétě a Miloši 15. listopadu ve 22.30 hod., se už také těší prarodiče Olina a Pepík z Klatov.