Karolínka Kalčíková z Klatov se narodila v klatovské porodnici 5. listopadu dvě minuty před jednou hodinou ranní. Holčička vážila 3500 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Eva Grolmusová a Rostislav Kalčík znali pohlaví miminka, u jehož porodu byl přítomen i otec, již z ultrazvuku. Z Karolínky mají radost i sestřičky Kateřina (18) a Kristýna (8). Karolínka se moc líbí i bratranci Juráškovi (3). Julinka Spoustová z Klatov se narodila v klatovské porodnici 1. listopadu v 19.36 hodin. Holčička vážila 3325 gramů a měřila 49 centimetrů. Pro rodiče Davida Spoustu a Gabrielu Štáhlichovou nebylo pohlaví jejich prvního potomka překvapením, znali jej již z ultrazvuku.
Pavel Roubíček z Klatov je vášnivým fanouškem F1 a proto se už nemůže dočkat, až bude fandit tomuto sportu společně s prvorozeným synem Lukáškem (3,03 kg/49 cm), kterého porodila Pavla Šebestová 31. října sedmadvacet minut před čtrnáctou hodinou ve FN v Plzni. Do Nehodíva přibyla nová občanka. Je jí Julinka Maršálková, která se narodila v klatovské porodnici 31. října v 1.13 hodin. Holčička vážila 3300 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodiče Jana a Tomáš znali pohlaví miminka již z ultrazvuku. Tatínek si nenechal ujít možnost podporovat svoji ženu přímo na porodním sále. Ze sestřičky má obrovskou radost i Terezka (4).
David Šrámek z Hradešic se narodil v klatovské porodnici 4. listopadu v 7.25 hodin. Chlapeček vážil 3750 gramů a měřil 51 centimetrů. Rodiče Hana a Ladislav znali pohlaví miminka již z ultrazvuku a tatínek byl přítomen porodu svého syna přímo na porodním sále. Z brášky má radost i Michal (4). Markétka Blašková z Kamýku se narodila v klatovské porodnici 31. října ve 14.24 hodin. Holčička vážila 3650 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Libuše Blašková a Zdeněk Šlajs znali pohlaví miminka již z ultrazvuku. Ze sestřičky mají radost i sourozenci Kája (7), Pepíček (5) a Maruška (3).
Pořádně zabrat dal svojí mamince při porodu malý Alex Holý z Klatov, který se narodil v klatovské porodnici 31. října v 15.38 hodin. Alex totiž vážil při svém příchodu na svět rovné 4 kilogramy a měřil 53 centimetry. Rodiče Stanislava Řetická a Petr Holý znali pohlaví miminka, u jehož porodu byl přítomen i otec, již z ultrazvuku. Z brášky se radují i Johanna (9) a Max (8). Dinh van Mguyen ze Železné Rudy se narodil v klatovské porodnici 31. října ve 14.23 hodin. Chlapeček vážil 2800 gramů a měřil 48 centimetrů.
Obránce fotbalového mužstva Neznašovy Jan Kalivoda by byl moc šťastný kdyby jeho prvorozený syn Vojtíšek (2,60 kg/48 cm) střílel góly za stejné mužstvo, ale v krajském přeboru. Budoucího ostrostřelce porodila Hana Kalivodová 30. října pět minut před desátou hodinou dopoledne ve FN v Plzni.