Do Neuraz přibyl nový občánek. Je jím Pavel Černý, který se narodil v klatovské porodnici 10. srpna v 5.42 hodin a vážil rovné tři kilogramy a měřil 50 centimetrů. Pro rodiče Petra a Květu bylo pohlaví druhého potomka překvapením. Z brášky má radost i Petr (2). Kubík Sklenář z Klatov (3,07 kg/49 cm), který se narodil rodičům Martině a Miloslavovi 8. srpna třicet minut po půlnoci ve FN v Plzni, je nejenom jejich prvorozeným synem, prvním vnoučetem prarodičů Ireny a Miloslava z Prahy, ale také prvním vnukem dědečka Václava z Klatov.
Karel Bína z Klatov se už nyní těší, až z jeho syna Sebastiána (3,94 kg/52 cm), kterého mu porodila 5. srpna v 16.06 hod. ve FN v Plzni manželka Petra, vyroste jednou vynikající fotbalista. Jasmíne Mladenov z Klatov se narodila v klatovské porodnici 11. srpna v 9.55 hodin a vážila 2600 gramů a měřila 49 centimetrů. Rodiče Veronika a Miloš znali pohlaví svého prvního potomka již z ultrazvuku. Ze sestřenice se radují i Adélka a Terezka (na foto).
Šárka Henrieta Kroutílková ze Sušice se narodila klatovské porodnici 8. srpna ve 14.12 hodin. Holčička vážila 3390 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Miloš a Zuzana se nechali pohlavím svého prvního miminka překvapit. Matyáš Hoffmann z Klatov se narodil v klatovské porodnici 6. srpna v 11.52 hodin a vážil 3600 gramů a měřil 50 centimetrů. Rodiče Lenka a Michal znali pohlaví miminka již z ultrazvuku a tatínek si nenechal ujít možnost asistovat přímo u porodu. Z brášky mají radost i sourozenci Nikola (7) a Michal (4).