Dominik Terš z Javora u Janovic se narodil v klatovské porodnici 30. května sedmnáct minut po půlnoci. Při svém příchodu na svět vážil 3520 gramů a měřil 52 centimetrů. Rodiče Monika a Michal znali pohlaví miminka, u jehož porodu byl přítomen i otec, již dopředu. Z brášky má radost i Patrik (2,5). V rodině Zdeňky Rudové z Vojetic u Sušice byly a jsou jenom samé Zdeňky. Proto Štěpán Ruda z lásky k manželce dal jméno své prvorozené dceři po ní. Velkou radost ze své první pravnučky by určitě měla i prababička Zdeňka, která v lednu zemřela. Zdenička (4,20 kg/52 cm) se narodila 30. května v 11.13 hod. ve FN v Plzni.
Lucii a Jaroslavu Lehkým ze Železné Rudy se 26. května deset minut po deváté hodině narodil v Mulačově nemocnici syn Šimonek (3,65 kg/52 cm). Všestranně sportovně založení rodiče by rádi vedli ke sportu i Šimonka a dvouletého Janíčka. Nejdříve prý začnou s lyžováním.

Karel a Monika Jarolímovi ze Sušice se 2. června v 6.23 hodin dočkali v klatovské porodnici narození svého prvního potomka, u jehož porodu byl přítomen i tatínek. Malý Filip vážil 3520 gramů a měřil 50 centimetrů. Pohlaví miminka znali rodiče již z ultrazvuku.

Kateřina Turková z Divišova se narodila v klatovské porodnici rodičům Josefovi a Daně 2. června v 9.12 hodin. Holčička vážila 2890 gramů a měřila 48 centimetrů. Pohlavíjejich prvního potomka bylo pro rodiče překvapením. Tatínek si nenechal ujít možnost být přítomen porodu svého potomka přímo na porodním sále.