Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme na svět

KLATOVSKO - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník.

20.3.2008
SDÍLEJ:

Foto:

V Myslívě přivítají nového občánka. Je jím Eliška Moravcová, která se narodila rodičům Daniele a Jiřímu 13. března ve 13.32 hodin. Holčička vážila 3400 gramů a měřila 50 centimetrů. Pohlaví potomka, u jehož porodu byl přítomen i otec, bylo pro rodiče překvapením. Doma na sestřičku čekají František (4,5) a Jiřík (2). Ivana a Václav Francovi z Radochov se 12. března ve 14.42 hodin dočkali narození druhé dcery. Po Ivance (7) přibyla do rodiny Vendulka, která při svém příchodu na svět vážila 3100 gramů a měřila 47 centimetrů. Pohlaví miminka znali rodiče již z ultrazvuku a tatínek podporoval svoji ženu přímo na porodním sále.
Luisa Horejšová ze Sušice se narodila 12. března v 15.10 hodin. Holčička vážila 3080 gramů a měřila 50 centimetrů. Pohlaví miminka bylo pro rodiče Kláru a Miloslava překvapením. Otec byl přítomen u porodu. Doma se na sestřičku těší Viktor (5) a Sofie (2,5). Ivetě a Jaroslavu Kastnerovým z Klatov se 9. března ve 20.40 hod. narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Honzík (3,60 kg/51 cm). Doma se už maminky a brášky nemůže dočkat tříletý Petřík.
Evě a Františkovi Štichovým z Nezdic se 10. března v sedm hodin ráno narodila v Mulačově nemocnici dcera Terezka (3,15 kg/50 cm). Prarodiče Božena a Jan z Klatov se už nemohou dočkat až je přijede Terezka i s rodiči navštívit. Jitce a Juraji Kodyšovým z Klatov se 12. března pět minut před třiadvacátou hodinou narodil v Mulačově nemocnici syn Jeníček (3,20 kg/50 cm). Doma se na brášku těší dvouletá Anežka a patnáctiletý Matěj, který se už nemůže dočkat až bude Jeníčka předvádět slečnám.
Lucii Volkové a Janu Voráčkovi z Klatov se 5. března šestnáct minut po dvacáté hodině narodila v nemocnici v Klatovech prvorozená dcera Barborka (2,25 kg/44 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Martiny a Václava a také první vnučkou babičky Dagmar a dědečka Josefa. Desetiletá Kristýnka Štěpánková z Dlouhé Vsi u Sušice se už nemůže dočkat až tatínek přiveze z FN v Plzni novorozeného brášku Tomáška, aby se mohla s ním chlubit svým kamarádkám. Chlapeček se narodil rodičům Mirce a Tomáši 7. listopadu 2007 deset minut po půlnoci.
Lenka Fiklíková ze Sušice se 16. března v 19.07 hodin dočkala narození své druhé dcery. Po Denise (4) přibyla do rodiny Monika, která po svém příchodu na svět vážila 3150 gramů a měřila 48 centimetrů. Pohlaví miminka znala maminka dopředu. Alexandr Machshenko z Kolince se narodil 18. března v 9.28 hodin a vážil 4200 gramů a měřil 53 centimetrů. Rodiče Oleg a Natalia mají doma ještě sedmiletého Vladislava.
Vladimír Franěk a Michaela Behenská z Klatov se 17. března v 19.15 hodin dočkali narození svého druhého potomka. K Natálii (3) jim přibyl Daniel, který vážil 3350 gramů a měřil 52 centimetrů. Pohlaví potomka znali rodiče již z ultrazvuku. Monice a Pavlu Šumovým z Plzně se 14. března patnáct minut před šestnáctou hodinou narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Žanetka (3,45 kg/50 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Heleny a Milana z Klatov. Na svou neteř je také moc hrdý strejda Mirek. Novopečená babička Irena z Plzně by si moc přála, aby Žanetka byla jednou tanečnicí ve folklorním souboru.
Andree Takaczové a Václavu Cízlovi z Plzně se 12. března v 19.40 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Viktorie (3,47 kg/52 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Ivety a Ivana. Babička Růžena, dědeček Václav a čtyřměsíční bratranec Adámek z Klatov se už nemohou dočkat až je Viktorie přijede navštívit.
20.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

Dopravní nehoda u Bukováku, tři zranění.
17

Při dvou nehodách na Klatovsku se zranilo celkem šest lidí

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun. 

Pomůžete zasláním dvacetikoruny

Sušice – Dvacka za dvacku. Tak se jmenuje unikátní akce na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, ve které může pomoci opravdu každý. V říjnu byl vybrán sušický útulek Šance pro kočku, z. s.

Naši prvňáci ze ZŠ Nýrsko, Školní ulice a ZŠ Nýrsko, Komenského ulice

Klatovsko - Ve středu 18. října najdete v Klatovském deníku prvňáky ze ZŠ Nýrsko, Školní ulice a ZŠ Nýrsko, Komenského ulice. Nezapomeňte si koupit noviny.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení