Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme na svět

KLATOVSKO - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník.

1.2.2008
SDÍLEJ:

Foto: Grafika: DENÍK

Sebastian Smáha se narodil rodičům Magdě a Pavlovi zNýrska 17. ledna v9.39 hodin. Při svém příchodu na svět vážil 2820 gramů a měřil 46 centimetrů. Pohlaví svého prvního potomka znali rodiče již zultrazvuku.

Ivaně a Ivanu Velkoborských zKlatov přibyla 21. ledna v7.52 hodin ksynu Matějovi (3,5) dcera Ivanka. Ta vážila 2980 gramů a měřila 49 centimetrů. Pohlaví potomka bylo pro rodiče překvapením.

Zdeněk a Dagmar Kotalovi zRoku u Sušice se 18. ledna v15.28 hodin dočkali již třetí princezny. Danielka vážila při svém příchodu na svět 3260 gramů a měřila 47 centimetrů. Doma se na sestřičku těší Markéta (14) a Zdenička (11). Viktorie Hančová ze Sušice se narodila vklatovské porodnici rodičům Blance Bejvlové a Petru Hančovi 18. ledna ve 21.47 hodin. Vikinka vážila 3600 gramů a měřila 52 centimetrů. Pohlaví potomka znali rodiče již před porodem, u kterého byl tatínek přítomen.
Teta Renátka (na foto) si přišla do porodnice pochovat svého synovečka Honzíka, který se narodil rodičům Aleně a Michalovi Ujčíkovým zMěcholup 21. ledna v0.37 hodin. Teta Renátka, která se narodila ve stejný den jako malý Honzík, se těší, že budou spolu slavit narozeniny. Honzík při svém příchodu na svět vážil 3300 gramů a měřil 49 centimetrů. Doma se na brášku těší Michalka (3). Adélka Benešová zBěšin se narodila 19. ledna v16.17 hodin a vážila 3080 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Ivana Burešová a Václav Beneš znali pohlaví miminka již zultrazvuku. Na sestřičku doma čekají sestřičky Ivana (13) a Marie (9).
Jindra Lembergerová a Drahoslav Klíma ze Sušice se 19. ledna ve 21 hodin dočkali narození syna Jana. Malý Honzík vážil při svém příchodu na svět 3670 gramů a měřil 51 centimetrů. O tom, že se jim narodí syn, věděli rodiče již zultrazvuku. Tatínek podporoval svoji družku přímo na porodním sále. Michal Chaloupka zKlatov se narodil vklatovské porodnici 21. ledna v6.10 hodin a vážil 3200 gramů a měřil 50 centimetrů. Maminka Michaela znala pohlaví svého miminka již od 11. týdne těhotenství. Bratříčka se již nemůže dočkat Simonka (4).
Martínek Bureš zblešin se narodil rodičům Pavlu Burešovi a Ireně Hájkové 21. ledna ve 22.46 hodin. Tatínek byl přítomen u porodu svého prvního potomka, jehož pohlaví znali rodiče již vtěhotenství. Martínek při svém příchodu na svět vážil 3860 gramů a měřil 51 centimetrů. Martina a Tomáš Treybalovi zKlatov se 22. ledna v7.02 hodin dočkali narození druhé dcery Lucinky. Holčička vážila 3200 gramů a měřila 50 centimetrů. Pohlaví miminka bylo pro rodiče překvapením. Na sestřičku doma čeká Kačenka (7).
Anna Tajčovská zKlatov porodila 21. ledna ve 20.10 hodin svého prvního potomka – dceru Aničku. Holčička vážila po porodu 2820 gramů a měřila 49 centimetrů. Pohlaví miminka znala maminka již dopředu. Hana Perniklová a Tomáš Pojar zČíhaně se dočkali 16. ledna v19.47 hodin svého prvorozeného syna Ondřeje. Ondra vážil 3500 gramů a měřil 50 centimetrů. Tatínek byl přítomen u porodu a pohlaví potomka znali rodiče již dopředu.
 
Jiřině a Josefu Končelíkovým ze Strážova se 17. ledna třináct minut před šestnáctou hodinou narodila ve FN vPlzni prvorozená dcera Markétka (3,15 kg/48 cm). Podle maminky i babičky Aleny, byl novopečený tatínek u porodu moc statečný.  
1.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Střet dvou vozidel u Činova na Klatovsku.
8

FOTO: Senior zavinil u Klatov vážnou nehodu, letěl pro něj vrtulník

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Naši prvňáci ze ZŠ Nýrsko v Komenského a Školní ulici

Klatovsko - Dnes představujeme novopečené prvňáčky ze ZŠ Nýrsko, Komenského ulice a ZŠ Nýrsko, Školní ulice.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

Muži překopli v Měčíně plynové potrubí, mohou jít do vězení

Měčín – Policisté tento týden obvinili z trestného činu poškození a ohrožení obecně prospěšného zařízení z nedbalosti dva muže.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení