Klička neodchází z kapely ve zlém. „Na baskytaru jsem nezanevřel, jen si dám pauzu po cca 25 letech hraní. S kluky jsme v dobrém stále, ale mám i jiné koníčky - cestování, turistika, sport… A muzika je časově náročný koníček hlavně o víkendech, takže vystrnaďuje to ostatní, co bych rád,“ vysvětlil, proč si chce od hraní odpočinout, Klička. Místo něj přišel již zmíněný Bauer. Pro třiadvacetiletého muzikanta je to výrazný posun v kariéře. „Zatím jsem hrál jen v menších kapelách, které zdaleka nebyly tak známé jako Ukradený Vjecy. Navíc jsem hodně trémista, takže pro mě nebude lehké hrát před plným sálem. Ale nějak se s tím musím poprat,“ řekl Deníku Bauer, který se nyní soustředí zejména na to, aby se naučil všechny skladby, které skupina „ukradla“.

Už brzy ho totiž čeká pořádný křest ohněm – během klatovské pouti vystoupí parta kolem zpěváka Franty Křižana 7. července v tamním music klubu Střelnice. To je místo pro kapelu mimořádně památné. „Právě tam jsme před čtrnácti lety odehráli svůj vůbec první koncert a od té doby tam takto hrajeme každý rok. Letos to už bude počtrnácté. Jo, je to tak, příští ok už máme nárok na občanku,“ smál se kapelník UV Dan Řičica. Prozradil, že na Střelnici si bude možné skupinu nejen poslechnout, ale i si něco pěkného koupit. Připravena jsou nová trička či mikiny.

„Na podzim chceme udělat trošku jiný program. Tak teď vybíráme nové hitovky, co nám složili ostatní. Bude to asi něco od Harleje či Rybiček 48,“ poodkryl plány kapely Řičica.