Koncert je postaven na nových písničkách i největších hitech. Bílou barvu, která doprovázela Mandrage v posledním roce, nahradí stříbrná a koncepční design. „Naše nejnákladnější turné bude plné her se zrcadly a světlem. Inspirovali jsme se u velkých slavných triků kouzelníků jako Houdini či Copperfield. Ti všichni využívali spoustu zrcadel k tomu, aby mohli být v jeden okamžik na dvou místech najednou. Zrcadla jsou spojena i s celou dekadentní „semdesátkovou" pop kulturní scénou, ze které jsme občas čerpali i hudebně na nové desce. Takže čekejte i zrcadlové disko koule a blýskavé kostýmy," popsal scénu bubeník Mandrage Matyáš Vorda.

Jako i v předchozích letech stojí za celou scénou muzikanti z Mandrage a jejich tým. „Všechno navrhujeme a vyrábíme sami. Dokonce u nás v dílně svařujeme i dekorace," uvedl kytarista Pepa Bolan. V devadesátiminutovém hudebním setu kapela zvládne přehrát celé nové album, které proloží svými nejzásadnějšími skladbami. „Měli jsme pětiměsíční koncertní pauzu, takže se zpět na pódia nemůžeme dočkat," dodal Bolan. Jako předkapela se v Sušici představí Animé.

Ti, kteří se chtějí vydat na koncert zadarmo, by si neměli nechat ujít soutěž o vstupenky, kterou najdete v dnešním pondělním Klatovském deníku.