Devítičlenný tým v čele s vedoucím Martinem Čabradou předvedl návštěvníkům Dnů Sušice formaci s názvem Dotek zla. „S touto skladbou jsme se předvedli během března a května hned několikrát. V regionální soutěži Emco Dance Life Tour, která se konala v březnu v Sokolově, jsme se protančili na druhé místo. Stejnou příčku a velkou radost nám přineslo regionální kolo soutěže v Plzni, pořádané Svazem učitelů tance,“ říká Martin Čabrada.

Stříbrným úspěchem si taneční skupina zajistila postup na mistrovství České republiky. „V této soutěži s názvem Festival tanečního mládí, konané 8. května v plzeňském Pekle, jsme se v silné konkurenci probojovali do semifinále. Hned druhý den jsme slavili znovu, když jsme se zúčastnili Májového poháru v Horní Bříze a s pásmem Dotek zla se stali vítězi ve své kategorii,“ pokračuje Čabrada.

V současné době se Marty Dance soustředí na přípravu pohárové soutěže v tanečních formacích, která se bude konat 23. října 2010 v klatovském kulturním domě. „K vidění bude řada tanečních žánrů v podání všech věkových kategorií. S tanečníky a příznivci tohoto sportu se Marty Dance těší na podzim na viděnou,“ dodal tanečník.