Své zápasy vyhrály všechny čtyři týmy, Malá Víska, Sušice, Horažďovice i Luby. Především výhra Sušice nad již jistým vítězem Strakonického přeboru TJ Drahonice je velice cenná.

Tachovský regionální přebor

Sokol Malá Víska - HC Tachov 4:1 (0:1, 3:0, 1:0). Maloveští podali proti předposlednímu celku tabulky slabší výkon. Po prohrané první třetině naštěstí v té druhé přidali a zápas otočili ve svůj prospěch, ale výhru vydřeli.

Branky: Šimsa, Kosohorský, Kohout, Kotěšovec - Bolonin.

„Jediné, s čím můžeme být spokojeni, byla hra naší obrany a gólmana. V útoku jsme byli posledních pár zápasů neškodní. Chyběla přihrávka, o pěkné kombinační akci ani nemluvě. V tomto zápase snesl přísnější měřítko pouze obránce Šimsa, který zaskakoval v útoku,“ zhodnotil zápas s Tachovem jeden z hráčů Malé Vísky Václav Nauš.

Strakonický přebor mužů

Start VD Luby - Diorit Strakonice 7:1 (1:0, 2:0, 4:1). Lubští hokejisté chtěli svému soupeři oplatit minulou porážku z klatovského ledu, a to se jim podařilo. Hosté nastoupili jen s dvěma pětkami a domácí se od první minuty do nich pustili. Skóre otevřel důrazný Jan Hůla, který dorážel střelu Radka Pikharta. Druhá třetina přinesla vyrovnanou partii, skórovali však pouze domácí hráči Janoušek a Pavel Hůla. Hosté měli také velké šance, ale vždy ztroskotali na bezchybném výkonu brankáře Lub Libora Krse. Rozhodující moment utkání přišel ve 45. minutě, kdy se Dioritu podařilo snížit na 1:3, ale domácí Start v téže minutě odpověděl brankou Janouška na 4:1. Tento gól defenitivně vzal hostům vítr z plachet, domácí hokejisté postupně navýšili skóre až na 7:1. Branky Lub: Janoušek 3, J. Hůla, P. Hůla, Jiří Musil, Radek Pikhart. Rozhodčí: Tvrdík, Rubáš, Peksa.

Sokol Katovice - HC Horažďovice 4:7 (0:3, 2:2, 2:2). Hodně vyrovnaný zápas rozhodli hosté z Horažďovic již v první třetině, kdy soupeři nastříleli tři branky. Střelecky i herně se dařilo především Martinu Mülerovi, který sám dal tři branky a dvakrát na gól nahrával. Ale i jeho spoluhráčům se tentokrát dařilo, oba body si Horažďovice vybojovaly zaslouženě, posunuly se v tabulce na 5. místo. Bylo to pro ně poslední mistrovské utkání sezony, v závěrečném 21. kole již mají Horažďovice volno. Branky Horažďovic: Müler 3, Jílek 2, L. Sosna, Šrámek.

TJ Drahonice - TJ Sušice 4:5 (2:1, 2:2, 0:2). Souboj prvního s posledním dopadl na strakonickém stadiónu zcela nečekaně. Favorizované Drahonice již mají přebornický titul v kapse a svého soupeře ze Sušice tentokrát hodně podcenily. Vyhrály sice první třetinu, ale pak ve druhé srovnal na 2:2 ve 25. minutě Zdeněk Karhan a ve 39. na 3:3 Martin Lemberger. Poprvé šla Sušice do vedení ve 47. minutě zásluhou Jarmila Murcka, kterému na gól nahrával Luboš Pokorný. Domácí Drahonice následně dokázaly srovnat na 4:4, ale čtyři minuty před koncem přišla rozhodující akce hostů, kteří gólem Luboše Pokorného (asistence J. Murcko) rozhodli zápas. Branky Sušice: Šašek, Karhan, M. Lemberger, Murcko, Pokorný.

V posledním kole Strakonického přeboru mají Horažďovice volno, v neděli 14. března se na ZS v Sušici odehraje derby TJ Sušice - Start VD Luby, které začíná v 17 hodin. Malá Víska hraje svůj další zápas Tachovského přeboru doma na ZS v Klatovech, v neděli 14. března od 18 hodin s Přimdou.