KLATOVY - Žádný bod nezůstal hokejistům Klatov po středeční návštěvě z Rokycan

10.10.2008

Klatovy - Rokycany 1:4Foto: DENÍK/Yvetta Musílková

Klatované doma nedokázali zopakovat výkon z předchozího vítězného tažení proti Sokolovu, a tak se v derby zápase šestého kola druholigové skupiny Západ z vítězství zaslouženě radovali hokejisté Rokycan,
„Zapomněli jsme na svoji největší devizu, kterou je bruslení a pohyb,“ uvedl po utkání trenér SHC Maso Brejcha Klatovy Pavel Čuban. „Soupeř asi víc toužil po vítězství a těžil z našich hrubek. Hráli jsme zakřiknutě, jako by snad existoval nějaký syndrom s názvem Rokycany, “ dodal.

SHC Maso Brejcha Klatovy – HC Průmstav Develop Rokycany 1:4. Úvodní třetina nepřinesla žádný gól, domácí nevyužili jedné početní výhody, hosté dvou. A když klatovský Jež vychytal Šindeláře a poté puk na druhé straně po střele Kepla a nepřehledném závaru doskákal mimo rokycanskou klec, publikum první branku vidělo až ve 24. minutě druhé třetiny, když puk za záda Ježe dostal zcela volný Kocman. Nejblíže k vyrovnání měl klatovský Kepl, ale ani nadvakrát hostujícího Šulana, při němž stálo i štěstí, když jej jednou zachránila i tyč klece, nepřekonal.

Hosté své vedení navýšili v závěrečné dvacetiminutovce. Nejdříve Fiala z kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě, a rozhodující úder domácím zasadil Hrubý, který doklepl do sítě vyražený puk. Hostující Bednář deset minut před koncem přidal čtvrtý gól, po samostatném úniku. Hosté si už pak vítězství pohlídali, čestný úspěch Klatov dal v závěru Dorňák.

Třetiny: 0:0, 0:1, 1:3. Branky: 59. Dorňák (Maxa, Holý) – 25. Kocman (Metlička), 46. Fiala, 48. Hrubý (Švík), 50. Bednář (Tureček). Rozhodčí: Dundr – Adrejsek, Podracký. Vyloučení: 7:19 (navíc 2+2 Kreuz〜man /KLT/ a Švík /ROK/ oba za hrubost). Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na bránu: 8:9, 16:8, 5:7. Diváků: 465. Sestava Klatov: Jež – Mainer, Holub, Sullmann, Klaus, Kreuz〜man, Hauer – Hobl, Setikovský, Kepl – Maxa, Dorňák, Kuželík – Lev, Hoch〜mann, Holý – Vondryska.

Autor: Yvetta Musílková

10.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Na Hůrce padl rekord závodu

Klatovy – Již 6. ročník Běhu klatovskou Hůrkou se konal minulou sobotu na atletickém stadionu v Klatovech a v přilehlém lesoparku Hůrka.

Klatovsko - Dárci krve a plazmy dávají ze sebe to nejcennější a za to byli v úterý v Sušici a ve středu v Klatovech oceněni plaketami a zlatými kříži.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.