Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení tam budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Akci pořádá HC Klatovy ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku od čtyř do osmi let a jejich rodiče. Jde o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a prožít svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (může být i cyklistická helma a lyžařské rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na šéftrenéra mládeže HC Klatovy Radka Mužíka na telefonní číslo 736 640 724 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Ján Tropp, HC Klatovy