"V rámci tohoto skvělého projektu si děti mohou vyzkoušet opravdový trénink a zažít spoustu legrace a her se zkušenými trenéry,“ uvedl k blížící se akci předseda oddílu LH TJ Sušice a šéftrenér mládeže Petr Mařík. Pokud tak doma máte (nebo víte o někom v okolí) malého sportovce či sportovkyni a chce si zkusit tento populární sport, máte nyní ideální možnost s ním zajít právě na zdejší zimák.

V Sušici se projekt „Pojď hrát hokej“ představí ve středu 25. září od 16 hodin. „Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy,“ zve Petr Mařík.

A co je s sebou potřeba?Bohatě postačí jen brusle, helma a rukavice (klidně i cyklistická nebo lyžařská helma). A pokud tímto vybavením nedisponujete? Nevadí. Můžete se obrátit přímo na Petra Maříka prostřednictvím e-mailu marik.sou@seznam.cz nebo telefonního čísla 603223653 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete na www.hokejsusice.cz nebo facebooku HC Vlci Sušice.

V Plzeňském kraji akce propukne celkem na osmi místech. V okrese se uskuteční ještě v sobotu 28. září od 13 hodin na zimním stadionu v Klatovech.