HC Kobra Praha – HC Klatovy 4:3

Po první třetině však již museli Klatovští dohánět tříbrankové manko. Ve druhé části hry se jim po gólech Linharta a Pousky podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale domácí hned v úvodní minutě třetí třetiny znovu Klatovům odskočili na rozdíl dvou branek. Korigovat na 3:4 ještě stačil ve 44. minutě Vondryska, ale další střelecký úspěch již ani jeden z týmů nezaznamenal.

„Sestavu jsme měli už silnější, do Prahy jeli Pavlis, Kocman a Čuban, Pořád se ale potýkáme se zraněním beků, hrát nemůžou Martinec, Zeman, Hucl a Farný, takže nám vázne obrana. Ale zápas už měl náboj, bylo vidět, že do toho kluci dali všechno, že zkušení hráči přinesli do týmu klid. Zkoušeli jsme na konci duelu i power play, ale vyrovnat se nám bohužel nepodařilo. Pochválit chci gólmana Pravdu, který zachytal výborně," zhodnotil utkání klatovský trenér Radek Mužík.

Třetiny: 3:0, 0:2, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 25. Linhart, 26. Pouska, 44. Vondryska.

Sestava Klatov: Pravda (Lejsek) – Pavlis, Pacanda, Vondryska, Pouska, Němec, Blumentrit, Kocman, Kodýtek, Bastl, Vizinger, Čuban, Straka, Linhart, Fait, Zimerman, Šimandl.

Poslední přípravný zápas před vstupem do letošní druholigové sezony, která Klatovům začíná v sobotu 14. září doma proti Klášterci, sehrají klatovští hokejisté na domácím stadionu tuto sobotu od 17.30 hodin.