SKP Klatovy - Pubec Plzeň 3:2.

Skóre zápasu otevřeli v 10. minutě hry hosté, Prokop dostal přihrávku do mezikruží a z první propálil klatovského gólmana Kunčara. Domácí ale záhy odpověděli, Vracovský zachytil puk, vyslal tvrdou střelu na klec hostů a Tománek v pádu doklepl puk za záda hostující brankáře Kořínka. Ve 13. minutě se Klatovští poprvé v utkání ujali vedení, Hanák vyhrál vhazování a D. Vlček se výborně trefil.

Domácí hokejisté zvýšili své vedení na rozdíl dvou branek hned v úvodu druhé třetiny. Kořínek pálil z pravé strany a gólman se snažil pokus zlikvidovat vyrážečkou, ale neposedný puk zkrotit nedokázal a ten skončil za jeho zády. Pak domácí udávali tempo hry, na několik minut dokonce zamkli hosty v jejich třetině, ale akce klatovských hráčů byly bezzubé. Plzeňští hokejisté přitvrdili, což domácím činilo velké potíže.

Na ledě se přiostřovalo. Jiskřilo to hlavně mezi klatovským Kořínkem a plzeňským Prokopem, kteří se po vzájemném poťuchování postarali ve 30. minutě zápasů o boxerskou vložku. Oba její aktéry pak hlavní sudí Liška odměnil desetiminutým trestem. I poté udávali tempo hry domácí, ale své šance nedokázali proměnit v góly.

Skóre se měnilo až v 51. minutě závěrečné třetiny, když rychlou protiakci Pubce zakončil P. Konkol. Hosté snížili na rozdíl pouhého gólu, snažili se o vyrovnání, ale k tomu nevedla ani jejich hra bez brankáře, k níž se odhodlali čtyřicet vteřin před závěrečnou sirénou po oddechovém čase.

Třetiny: 2:1, 1:0, 0:1. Branky: 11. Tománek (Vracovský), 13. D. Vlček (Hanák), 21. Kořínek (Jiříček) – 10. Prokop (T. Konkol, P. Konkol), 51. P. Konkol (T. Konkol, Suchý). Rozhodčí: A. Liška – J. Bouzek, M. Tvrdík. Vyloučení: 7:8 navíc Kořínek (KLT) 10 minut za hrubost a Prokop (PLZ) 10 mnut za hrubost. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 68. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

Sestava SKP Klatovy: Kunčar – Kopidlanský, Jiříček, Vracovský, Vítek, Kuželík, Pressl – Smáha, Tománek, Kořínek – Rajchl, M. Kochman, V. Kochman – D. Vlček, Turhobr, M. Vlček – Hanák.