V první třetině sobotního souboje na ledě soupeře se svěřenci trenéra Radka Kampfa ještě drželi, ale pak už úřadovali domácí, kteří nakonec vyhráli 6:2 a slaví zasloužený postup. Ve finále Rebelové z Nejdku změří síly s Třemošnou, která ve druhém semifinále vyřadila Rokycany.

„První třetina byla vyrovnaná, my jsme dokázali na vedoucí branku domácích rychle reagovat. Od druhé třetiny jsme ale byli nedůrazní v předbrankovém prostoru, odkud dal Nejdek hodně gólů a zápas tím rozhodl ve svůj prospěch," hodnotil odvetný mač s vítězem základní části krajské ligy trenér Klatov Radek Kampf. Ten i přes vypadnutí v semifinále považuje sezonu za úspěšnou. „Byla úspěšná, ale Nejdek, který před sezonou posílil, už byl na naše síly. Nám navíc v play-off chyběli někteří hráči, což bylo znát," prohlásil zkušený kouč.

Hokejisté Malé Vísky postoupili do semifinále play-off elitní skupiny krajské hokejové soutěže.
Malá Víska dostala nařezáno, ale zvládla nájezdy a je v semifinále play-off

HC Rebel Město Nejdek - HC Klatovy 6:2

Třetiny: 1:1, 2:0, 3:1. Branky a nahrávky: 16. Klíma (Houdek, Vondráček), 33. Florian (Fečo, Houdek), 36. Klíma (Sýkora, Funk), 41. Klíma (Sýkora), 57. Záhora (Klíma, Jakubal), 59. Mareček (Vondráček, Sýkora) – 17. Kaiser (Kuchárik), 56. Vizinger (Čuban, Fait). Rozhodčí: Glanc, Krejbich, Špaček. Vyloučení: 2:6. Využití přesilových her: 1:1. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 97. Aréna: zimní stadion Nejdek. Sestava HC Rebel Město Nejdek: Kubát (Zapletal) - Funk, Sýkora, Gerát, Houdek, Orlich, Sýkora, Troška, Vondráček, Florian, Jakubal, Vondráček, Šťastný, Kratochvíl, Klíma, Fečo, Mareček, Záhora. Sestava HC Klatovy: Rückl (Jiří Brtník) - Plánička, Jonáš, Valečka, Jan Brtník, Topinka, Fait, Kuželík, Čuban, Kaiser, Kalivoda, Kuchárik, Vizinger, Vondryska, Hrach.

I. A třída, 18. kolo: TJ Start Luby (na snímku fotbalisté v červeno-bílých dresech) - FK Křimice 1:3 (1:1).
OBRAZEM: Luby zavzpomínaly na legendu, pak si to rozdaly s Křimicemi