Starší dorostenci zabrali

Klatovy – Klatovští druháci se na domácím turnaji nakonec radovali z celkového čtvrtého místa

25.1.2012

Hokej, st. žáci: HC Klatovy – HC Domažlice 1:9Foto: DENÍK/David Kojan

Dvě cenné výhry si připsali o víkendu hokejisté HC Klatovy v lize staršího dorostu. Porazili oba soupeře, kteří jsou v tabulce těsně nad nimi, Karlovy Vary B i Benátky nad Jizerou. Klatovští dorostenci sice zůstali na posledním místě, ale bodově se dotáhli na předposlední Benátky nad Jizerou, se kterými budou bojovat o udržení v lize.

O víkendu se o mistrovské body utkaly i další mládežnické týmy HC Klatovy. Junioři vyhráli v Děčíně a dva body si připsali i za kontumační výhru nad Příbramí. Starší žáci nestačili doma na Strakonice, mladší byli s dalším jihočeským soupeřem úspěšní.

Na domácím ledě se představili i klatovští druháci na turnaji. Obsadili nakonec konečné 4. místo a mohli se radovat z jedné výhry ve skupině nad bílým týmem Plzně.

LIGA JUNIORŮ

HC Děčín – HC Klatovy 4:7 – podrobnosti nehlášeny.

HC Klatovy – HC Příbram 5:0 kontumačně – Příbram odstoupila ze soutěže.

LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC Klatovy – HC Karlovy Vary B 8:1. Třetiny: 2:0, 2:1, 4:0. Branky a nahrávky: 15. Hořký J. (Pericat), 20. Vacek, 37. Bauer (Hořký J.), 39. Hořký J. (Kováč), 51. Kodýtek, 52. Tůma (Vacek), 55. Klika (Bouček), 60. Reiniger (Bauer) – 28. Dimitrov. Rozhodčí: Sýkora-Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 8:10 + Musílek 10, Tůma 10 – Francisco 10, Vilhelm OK, Krejsa 5 + OK, Kodl 10, Sus 10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 109.

10. Klatovy ⋌26   5 0 2 0 19 76:148  12

HC Benátky n/J – HC Klatovy 2:4 – podrobnosti nehlášeny.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Strakonice 3:8. Třetiny: 0:2, 1:2, 2:4. Branky a nahrávky: 23. Jůda (Šefl), 43. Vávra (Fiala), 57. Koranda (Párecký) – 6. Šebesta (Mikeš, Chval), 18. Červený (Bláha, Burian), 21. Mikeš (Červený), 35. Řehoř (Káník), 42. Řehoř, 49. Mikeš (Šebesta, Burian), 50. Káník, 59. Mikeš (Šebesta, Červený). Rozhodčí: Jindra – Hrdlička, Nejdl. Vyloučení: 9:6, navíc Sulan (KLT) 10 min. OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC České Budějovice 4:3. Třetiny: 2:2, 1:0, 1:1. Branky a nahrávky: 12. Kotrba (Fořt), 16. Šperl, 31. Malát (Šmíd), 50. Kotrba – 19. Melichar, 19. Šimák (Kadlec), 41. Najman. Rozhodčí: Hrdlička – Nejdl. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 21:29.

MINIHOKEJ 2. TŘÍDA

HC Klatovy – HC Plzeň 1929 bílá 6:3. Třetiny: 2:2, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky za Klatovy: 6. Prokop (Balák), 8. Kaiser, 16. Mazancová (Ferus), 22. Balák, 25. Jonáš (Prokop), 28. Kaiser (Cibík) Rozhodčí: Lincmajer. Diváci: 45. Střely na branku: 18:22.

HC Klatovy – HC Rokycany 0:10. Třetiny: 0:1, 0:5, 0:4. Rozhodčí: Jindra. Diváci: 38. Střely na branku: 2:32.

HC Klatovy – HC Domažlice 1:9. Třetiny: 0:5, 0:1, 1:3. Branky a nahrávky za Klatovy: 28. Balák (Jonáš). Rozhodčí: Lincmajer. Diváci: 55. Střely na branku: 3:23.

Sestava HC Klatovy na turnaji: Kanta – Jonáš, Balák, Prokop, Muchna – Bradáč, Cibík, Kaiser, Vacík – Mazancová, Ferus, Ruhsam.
Konečné pořadí turnaje: 1. HC Meteor Třemošná, 2. HC Domažlice, 3. DDM Rokycany, 4. HC Klatovy, 5. HC Plzeň 1929 modrá, 6. HC Plzeň 1929 bílá.

Autor: Jitka Kilbergerová

25.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ/KA MKD sk. C + E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme ŘP sk. C+ E, profesní průkaz a kartu řidiče, Práce pouze PO-PÁ. Pracoviště: Prosner s.r.o. - pracoviště, K Letišti, č.p. 907, 339 01 Klatovy 1. Informace: Marková, +420 722 005 222.

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 500 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATELÉ MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy, ul. 5. května 112, Klatovy, POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, KONTAKT: osobně na adrese Mikulášské nám. 16, Plzeň. Pracoviště: Brena - cz s. r. o. , pracoviště drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Nelli Brejkina, +420 776 225 811.

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 86 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 86.2 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Agenturní zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy , POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, Kontakt: Olga Tomjaková 777 762 276 (9 - 10 hodin), adowsro@seznam.cz. Pracoviště: Adow s.r.o. - drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Olga Tomjaková, +420 777 762 276.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Traktorista a obsluha 17 000 Kč

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů TRAKTORISTA - KRMIVÁŘ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. T, VÝHODOU: praxe v oboru., NÁSTUP možný ihned, MZDA: od 17 000,-Kč, Kontakt: Miskowiczová 725 713 588, e-mail: vod.sveradice@seznam.cz. Pracoviště: Výrobně-obchodní družstvo svéradice, 341 01 Horažďovice. Informace: Miskowiczová, +420 725 713 588.

Michal Straka.

Klatovy zlepšily výkon. Na výhru to ale znovu nestačilo

Klatovy doma znovu prohrály. Špatný výkon, zlobil se Straka

Sušice hraje v sobotu ve Starém Plzenci

Sušice – První zápas v nové sezoně I. A třídy zvládli fotbalisté Sušice tak z poloviny. Na domácím stadionu remizovali s Kaznějovem 2:2. Bonusový bod navíc si připsali po výhře na penalty.

Silniční Král Šumavy se blíží. Tak co, pojedete?

Klatovsko – Už jen týden zbývá do startu pětadvacátého ročníku cyklistické vytrvalostní jízdy Author Král Šumavy ROAD, kterou příští sobotu 25. srpna pořádá Triatlon Klub Klatovy.