Starší dorostenci zabrali

Klatovy – Klatovští druháci se na domácím turnaji nakonec radovali z celkového čtvrtého místa

25.1.2012

Hokej, st. žáci: HC Klatovy – HC Domažlice 1:9Foto: DENÍK/David Kojan

Dvě cenné výhry si připsali o víkendu hokejisté HC Klatovy v lize staršího dorostu. Porazili oba soupeře, kteří jsou v tabulce těsně nad nimi, Karlovy Vary B i Benátky nad Jizerou. Klatovští dorostenci sice zůstali na posledním místě, ale bodově se dotáhli na předposlední Benátky nad Jizerou, se kterými budou bojovat o udržení v lize.

O víkendu se o mistrovské body utkaly i další mládežnické týmy HC Klatovy. Junioři vyhráli v Děčíně a dva body si připsali i za kontumační výhru nad Příbramí. Starší žáci nestačili doma na Strakonice, mladší byli s dalším jihočeským soupeřem úspěšní.

Na domácím ledě se představili i klatovští druháci na turnaji. Obsadili nakonec konečné 4. místo a mohli se radovat z jedné výhry ve skupině nad bílým týmem Plzně.

LIGA JUNIORŮ

HC Děčín – HC Klatovy 4:7 – podrobnosti nehlášeny.

HC Klatovy – HC Příbram 5:0 kontumačně – Příbram odstoupila ze soutěže.

LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC Klatovy – HC Karlovy Vary B 8:1. Třetiny: 2:0, 2:1, 4:0. Branky a nahrávky: 15. Hořký J. (Pericat), 20. Vacek, 37. Bauer (Hořký J.), 39. Hořký J. (Kováč), 51. Kodýtek, 52. Tůma (Vacek), 55. Klika (Bouček), 60. Reiniger (Bauer) – 28. Dimitrov. Rozhodčí: Sýkora-Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 8:10 + Musílek 10, Tůma 10 – Francisco 10, Vilhelm OK, Krejsa 5 + OK, Kodl 10, Sus 10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 109.

10. Klatovy ⋌26   5 0 2 0 19 76:148  12

HC Benátky n/J – HC Klatovy 2:4 – podrobnosti nehlášeny.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Strakonice 3:8. Třetiny: 0:2, 1:2, 2:4. Branky a nahrávky: 23. Jůda (Šefl), 43. Vávra (Fiala), 57. Koranda (Párecký) – 6. Šebesta (Mikeš, Chval), 18. Červený (Bláha, Burian), 21. Mikeš (Červený), 35. Řehoř (Káník), 42. Řehoř, 49. Mikeš (Šebesta, Burian), 50. Káník, 59. Mikeš (Šebesta, Červený). Rozhodčí: Jindra – Hrdlička, Nejdl. Vyloučení: 9:6, navíc Sulan (KLT) 10 min. OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC České Budějovice 4:3. Třetiny: 2:2, 1:0, 1:1. Branky a nahrávky: 12. Kotrba (Fořt), 16. Šperl, 31. Malát (Šmíd), 50. Kotrba – 19. Melichar, 19. Šimák (Kadlec), 41. Najman. Rozhodčí: Hrdlička – Nejdl. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 21:29.

MINIHOKEJ 2. TŘÍDA

HC Klatovy – HC Plzeň 1929 bílá 6:3. Třetiny: 2:2, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky za Klatovy: 6. Prokop (Balák), 8. Kaiser, 16. Mazancová (Ferus), 22. Balák, 25. Jonáš (Prokop), 28. Kaiser (Cibík) Rozhodčí: Lincmajer. Diváci: 45. Střely na branku: 18:22.

HC Klatovy – HC Rokycany 0:10. Třetiny: 0:1, 0:5, 0:4. Rozhodčí: Jindra. Diváci: 38. Střely na branku: 2:32.

HC Klatovy – HC Domažlice 1:9. Třetiny: 0:5, 0:1, 1:3. Branky a nahrávky za Klatovy: 28. Balák (Jonáš). Rozhodčí: Lincmajer. Diváci: 55. Střely na branku: 3:23.

Sestava HC Klatovy na turnaji: Kanta – Jonáš, Balák, Prokop, Muchna – Bradáč, Cibík, Kaiser, Vacík – Mazancová, Ferus, Ruhsam.
Konečné pořadí turnaje: 1. HC Meteor Třemošná, 2. HC Domažlice, 3. DDM Rokycany, 4. HC Klatovy, 5. HC Plzeň 1929 modrá, 6. HC Plzeň 1929 bílá.

Autor: Jitka Kilbergerová

25.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Policie předávala v Klatovech měřiče hloubky dezénů.
9

Řidiči dostávali měřiče hloubky dezénů pneumatik

Životní pojištění, ilustrační foto

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Zámek v Mlázovech zve na živý betlém i na adventní koupání

Mlázovy – Adventní setkání s živým betlémem se v neděli 17. prosince odpoledne koná na zámku v Mlázovech.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Strážov - Na radnici ve Strážově se konalo vítání občánků.

Před pauzou přišla studená sprcha

Hradec Králové, Plzeň – Plzeňští střelci v neděli mlčeli a třináct zápasů dlouhá bodová šňůra extraligového lídra se přetrhla.