Nýrsko kvůli porážce odmítlo jít na druhou příčku a už jen zázrak je dokáže je tam dostat. Aktuálně druhé Vícenice by totiž musely padnout s El Bartem a Nýrsko by současně muselo urvat v posledním zápase všechny body proti suverénním Poběžovicím. Bez ohledu na výsledky skončí Vizi Auto na čtvrtém místě, naopak Tango ještě může přeskočit hokejisty Tomahawks, kteří už mají letošní sezonu za sebou. El Barto, na které teď spoléhají borci HC 2009 Nýrsko, už dlouho ví, že skončí na posledním místě v soutěži.

Hokejisté TJ Start Luby (na archivním snímku hráči v bílých dresech z předkola play-off proti Klabavě) prohráli s Chotíkovem 2:7.
Luby v prvním semifinále neuspěly, favorit rozhodl už v úvodní třetině

Šumavská liga amatérského hokeje (6. kolo, 3. část, víkendové výsledky): HC Vizi Auto - HC Tomahawks 8:2 (Bastl 3, Kovařík 2, Vizinger, Janoušek, Čížek - Pericat, Krčma), HC 2009 Nýrsko - HC Tango 1:4 (Zdichynec - Rajtmajer 2, Koryťák, Mazanec). Nejbližší program - pátek 14.00: HC Tango - HC Vizi Auto (7. kolo), 15.40: HC El Barto - HC Poběžovice (dohrávka 6. kola), neděle 14.30: HC Vícenice - HC El Barto (7. kolo), 16.10: HC Poběžovice - HC 2009 Nýrsko (7. kolo). Pozn.: všechny zápasy se hrají na zimním stadionu v Klatovech).

Barbora Tykalová je mistryní ČR do 10 let.
Šachistka Barbora Tykalová je mistryní republiky, soupeřkám nedala žádnou šanci