Vytáhlý zadák, který proti Maple Leafs nastoupil ve druhé obranné formaci společně s ruským bekem Ivanem Provorovem, asistoval u branek spoluhráčů Justina Danfortha a Yegora Chinakhova. V letošní sezoně NHL má ex-plzeňský borec na svém kontě již sedm kanadských bodů za jeden gól a šest asistencí, na což potřeboval šestadvacet zápasů. Mimochodem: Columbus vedl ve Scotiabank Aréně v Torontu po dvou třetinách už 5:0, ale domácí borci v čele s hvězdným Austonem Matthewsem se nevzdali a v závěrečné periodě dokázali vyrovnat. V prodloužení ale udeřil jednadvacetiletý "modrokabátník" Kent Johnson.

Zdroj: Youtube

I přes zisk dvou bodů jsou hokejisté Columbusu aktuálně na předposlední příčce tabulky Východní konference NHL. Horší je pouze Ottawa, kde hraje bývalý Plzeňák Dominik Kubalík. A Toronto? To je ve stejné tabulce třetí, lepší je pouze vedoucí Boston a slaví jezdci z New Yorku Rangers. Tabulku Západní konference vedou hokejisté Vegas přes Vancouverem Canucks.

BK Klatovy do 17 let (červení), ilustrační snímek.