Do zápasu mnohem lépe vstoupili domácí borci, kteří se už v čase 02:01 ujali vedení. Adam Šilhán nabil Martinu Sládkovi, který prostřelil lubského gólmana Lukáše Vodičku. Buldoci se ovšem z vedoucí gólu neradovali dlouho, neboť o chvíli později srovnal Jakub Šmíd. Do kabin po zahajovací třetině šli ale přece jen spokojenější domácí hokejisté, jimž vrátil vedení Petr Staněk.

Fotbalisté SK Kovodružstvo Strážov podlehli v úvodním herním testu zimní přípravy domácí Kdyni 2:4.

Ve druhé periodě téměř šedesátka diváků žádný gól neviděla, zato ve třetí třetiny hned tři. Hosté během šesti minut závěrečné pasáže nejprve skóre otočily. Na 2:2 srovnal Jan Šelf a třetí branku Startu přidal Daniel Šmíd. Buldoci se nicméně nevzdali a dokázali ještě vyrovnat. Autorem posledního gólu utkání byl ve 42. minutě Petr Staněk. Luby jsou po dvaceti odehraných zápasech v tabulce áčkové skupiny krajské hokejové soutěže na šestém místě.

HC Buldoci Stříbro - TJ Start Luby 3:3

Třetiny: 2:1, 0:0, 1:2. Branky a nahrávky: 3. Sládek (Šilhán), 11. Staněk, 42. Staněk (Červenka) – 4. J. Šmíd (Šefl), 34. Šefl (Sulan), 36. D. Šmíd (J. Šmíd). Rozhodčí: Raška - Mečl, Mudra. Vyloučení: 5:3. Využití přesilových her: 0:2. Góly v oslabení: 1:0. Diváci: 59. Aréna: Stříbrský zimák (Stříbro). Sestava TJ Start Luby: Vodička (Lavička) - Sulan, Valeček, Koutník, Lorenc, D. Šmíd, Vávra, Hůla, Malát, Staněk, Šefl, Koranda, J. Šmíd, H. Pikhart, Mužík.

Hokejové Luby remizovaly ve Stříbře pod otevřeným nebem 3:3.Zdroj: TJ Start Luby

Kompletní výsledky 22. kola krajské hokejové soutěže (skupina A): HC Holýšov - SKP Rapid Plzeň 5:10, TJ Sušice - HC Rokycany 3:1, HC Chotíkov - TJ Baník Líně 10:7, HC DTJ Klabava - Sokol Malá Víska 5:0 kontumačně, HC Buldoci Stříbro - TJ Start Luby 3:3, HC Klaustimber měl volno (lichý počet účastníků).

Zimní příprava 2024: TJ Jiskra Domažlice B (na snímku fotbalisté ve žlutých dresech) - FK Okula Nýrsko (modrobílé dresy) 6:5.
FOTO, VIDEO: Okula nastřílela divizní Jiskře pět gólů, na výhru to ale nestačilo