Ligoví junioři měli dvakrát výhodu domácího ledu, ale využili ji jen jednou. Nejdříve si poradili s posledním Berounem, ale v neděli nestačili v zápase plném vyloučení na karlovarské béčko. Stále jim ale patří výborné druhé místo v tabulce.

Juniorské béčko se představilo také doma a bez problémů si poradilo s Českými Budějovicemi. Klatovští žáci zajížděli v nadstavbě ligy do Berouna a oba týmy se vracely domů s výhrou.

Na led vyrazili i druháci, kteří však na turnaji nezdolali ani jednoho ze svých tří soupeřů.

LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – HC Beroun 5:2. Třetiny: 1:1, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky: 19. Soupír (Nauš, Rajal), 29. Svoboda (Pitel), 32. Linhart (Slavík), 47. Kodýtek, 59. Soupír – 5. Tomášek (Ottomanský), 54. Bárta (Drda). Rozhodčí: Dundr – Chochola, Marek. Vyloučení: 8:7. Diváci: 40.

Sestava Klatov: Maruš (Smejkal) – Mach, Rajal, Pejsar, Fojt, Herr, Linhart, Kodýtek, Nauš Václav, Nejdl, Soupír, Javornický, Sedláček, Pitel, Svoboda, Leško, Slavík.

HC Klatovy – HC Karlovy Vary B 3:5. Třetiny: 0:1, 3:1, 0:3. Branky a nahrávky: 21. Mrázek (Pitel, Herr), 28. Kodýtek (Soupír), 33. Kodýtek (Nauš) – 6. Petrov (Závorka), 38. Petrov (Rulík), 50. Petrov, 50. Klíma (Dimitrov), 53. Petrov (Sturma). Rozhodčí: Bouzek – Tvrdík, Rubáš. Vyloučení: 12:10 + Závorka (KVA) 10 min. Diváci: 103.

Sestava Klatov: Smejkal – Mach, Rajal, Mrázek, Fojt, Herr, Linhart, Kodýtek, Nauš V., Soupír, Javornický, Sedláček, Pitel, Svoboda, Leško, Slavík, Bouček, Musílek.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – DDM České Budějovice 7:2. Třetiny: 4:1, 1:1, 2:0. Branky a nahrávky Klatov: 7. Nauš Pavel (Nauš Václav, Soupír), 17. Soupír (Rajal), 17. Šrámek (Bouček), 18. Hrdlička (Rajal), 28. Nauš Pavel, 46. Bouček (Šrámek, Nejdl), 48. Hrdlička (Mach). Rozhodčí: Pressl O. – Pressl J., Lincmajer. Vyloučení: 6:8.

ŽÁKOVSKÁ LIGA – NADSTAVBA

STARŠÍ ŽÁCI

Medvědi Beroun 1933 – HC Klatovy 2:3. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 25. Kaňák, 34. Truchlý (Vávra), 49. Krs. Rozhodčí: Šnejdauf. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40.

MLADŠÍ ŽÁCI

Medvědi Beroun 1933 – HC Klatovy 6:11. Třetiny: 2:5, 3:4, 1:2. Branky a nahrávky Klatov: 5. Šmíd (Malát), 5. Grosskopf, 9. Kotrba (Grosskopf), 14. Kuchárik (Malát, Šmíd), 19. Grosskopf (Kotrba), 21. Grosskopf (Kotrba), 28. Malát (Kuchárik), 31. Kotrba (Moravec, Pikhart), 32. Šmíd (Malát), 43. Kuchárik, 50. Kotrba (Pikhart). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 38. Střely na branku: 20:23.

MINIHOKEJ 2. TŘÍD

HC Klatovy – HC Škoda Plzeň 1:6. Třetiny: 1:3, 0:1, 0:2. Branky za Klatovy: Mazancová. Rozhodčí: Paník. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 35.

HC Klatovy – HC Domažlice 3:12. Třetiny: 1:1, 1:5, 1:6. Branky za Klatovy: Mazancová 2, Krištof. Rozhodčí: Blacký. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. Diváci: 37.

HC Škoda Plzeň II – HC Klatovy 7:5. Třetiny: 2:2, 2:2, 3:1. Branky za Klatovy: Jiříček 2, Uhlík, Babinec, Cupl (TS). Rozhodčí: Blacký. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 45.

Sestava HC Klatovy na turnaji: Kanta, Bouberle – Krištof, Uhlík, Mazancová, Schmiedt, Ruhsam, Rendl, Jiříček, Pavlík, Kollross, Cupl, Krýsl, Babinec.