Oba klatovské žákovské kolektivy shodně prohrály v Příbrami a doma porazily České Budějovice. Starší žáci HC Klatovy tak obsadili v konečné nadstavbové tabulce 4. místo, jejich mladší kluboví spoluhráči byli ještě o dvě místa lepší.

V přátelských utkáních změřily síly s Domažlicemi i nejmladší klatovské hokejové naděje. Druháci soupeři podlehli, prvňáci se radovali z vítězství.

ŽÁKOVSKÁ LIGA

NADSTAVBA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Příbram – HC Klatovy 8:3. Třetiny: 3:1, 3:2, 2:0. Branky a nahrávky Klatov: 12. Truchlý (Brtník), 23. Brtník (Kaňák), 38. Truchlý. Rozhodčí: Kálal st. – Nehézová, Kálal ml. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

HC Klatovy – HC České Budějovice 4:3. Třetiny: 1:0, 2:2, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 9. Truchlý (Kaňák, Krs), 24. Brtník (Kaňák), 27. Jůda (Lorencová), 54. Čada (Kaňák). Rozhodčí: Hrdlička – Kosnar, Straka. Vyloučení: 2:6, navíc Kaňák (KLT) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Příbram – HC Klatovy 7:4. Třetiny: 1:3, 2:1, 4:0. Branky a nahrávky Klatov: 2. Toman (Grosskopf), 8. Kuchárik (Malát), 19. Malát (Kuchárik), 39. Šmíd (Kuchárik). Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Střely na branku: 16:24.

HC Klatovy – HC České Budějovice 11:2. Třetiny: 2:1, 3:0, 6:1. Branky a nahrávky Klatov: 3. Malát (Lorenc, Šmíd), 7. Lorenc (Malát), 29. Malát, 29. Malát (Šmíd), 40. Pikhart (Grosskopf), 42. Malát (Lorenc), 43. Pikhart (Grosskopf), 48. Kotrba (Grosskopf), 54. Malát (Šmíd), 55. Malát (Šmíd), 59. Malát. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 42:24.

Přátelský zápas

HC Klatovy – HC Domažlice 7:22. Třetiny: 3:6, 1:7, 3:9. Branky a nahrávky Klatov: 4. Krištof (Mazancová), 4. Rendl (Uhlík), 12. Mazancová (Krištof), 20. Uhlík (Rendl), 35. Uhlík, 39. Mazancová, 40. Krištof.

Pozápasové nájezdy: 3:4, za Klatovy TS proměnili Krištof, Uhlík, Krýsl. Rozhodčí: Kosnar. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 24:40.

MINIHOKEJ 1. TŘÍD

HC Klatovy – HC Domažlice 11:4. Třetiny: 4:0, 3:3, 4:1. Branky za Klatovy: Jiříček 5, Kubový 2, Cupl, Křepel, Kalivoda, Kocek. Nahrávky za Klatovy: Kubový 2, Cupl 2, Mareš, Grosskopf. Rozhodčí: Nauš. Diváci: 45. Střely na branku: 28:20.

Pozápasová trestná střílení: 5:5 (za Klatovy proměnili Jiříček, Kloud, Křepel, Brunnerová, Uldrych).