Domácí Start VD Luby hostil Flóru Domažlice a podle předpokladu získal další dva mistrovské body. V tabulce se vítězný Start přiblížil k druhé Malé Vísce na dva body. Vede Sušice, kterou už nemůže nikdo dostihnout a má již jistotu, že získá přebornický titul.

Hosté z Domažlic přijeli k zápasu s minimálním počtem hráčů, a tak se čekala jednoznačná výhra domácího Startu.

Hned v úvodu utkání šla ale Flóra nečekaně do vedení, když domácího gólmana Krse překonal opakovanou střelou Voříšek. Luby srovnaly na 1:1 vzápětí Pavlem Hůlou, kterému přihrávkou asistoval Janoušek. Po přesné přihrávce Kamila Pikharta zvyšoval na 2:1 pro domácí Jiří Musil, účet první třetiny uzavřel dorážkou Malát, který zvyšoval na 3:1. Druhá třetina příliš hokejové krásy nepřinesla. Domácím hráčům vázla kombinace, nedařilo se jim ani střelecky.

Brankově se prosadil jen Radek Pikhart, zvyšoval na 4:1. Ve 31. minutě poslal trenér Lub do hry náhradního brankáře Lukáše Vodičku, ve stejném čase dohrál tento duel nejlepší hráč hostů Soukup, který dostal za své nesportovní chování vůči rozhodčím „okáčko“ a šel předčasně do sprch. Ve třetí třetině už byla zjevná bruslařská převaha Lub, která se projevila i množstvím gólových šancí.

Start VD Luby - HC Flóra Domažlice 7:3

Ty však s přehledem likvidoval skvělý hostující gólman Hrdlička, ale porážce svého týmu nezabránil. Nejdříve Flora snížila K. Kapitánem na 4:2, pak ale třemi góly potvrdily Luby svoji převahu. Nejdříve se z levého křídla prosadil gólově Malát, pak dělovkou od modré zvyšoval na 6:2 Jan Hůla. Na 7:2 zvyšoval po nejhezčí kombinační akci zápasu František Musil, který si najel mezi kruhy na přihrávku Kozla zpoza branky a zavěsil nad vyrážečku výborného Hrdličky. Přítomní diváci pak již viděli jen jeden gól, a to z hole hostujícího Kapitána, který svojí druhou brankou upravil stav na konečných 7:3 pro favorizované Luby.

Třetiny: 3:1, 1:0, 3:2. Slušně hraný zápas odřídila dvojice rozhodčích Martin Tvrdík, Aleš Peksa. Vyloučení: 3:6, z toho hostující Soukup OK na 20 minut. Branky: Malát 2, P. Hůla, R. Pikhart, J. Musil, J. Hůla, Fr. Musil – Kapitán 2, Voříšek.