HC Klatovy - NED Hockey Nymburk 4:6

Klatované vstoupili do utkání s přílišvelkým respektem a po první třetině prohrávali o tři góly. Hned po změně stran domácí vykřesali jiskřičku naděje a dvěma slepenými góly v síti klatovského odchovance Zdeňka Rückla snížili na rozdíl jediné branky. Klatovy udávaly tempo hry, ve 32. minutě bylo srovnáno a o tři minuty později se Klatované ujali vedení. Radost jim vydržela ale jen dvě minuty, protože ze závaru inkasovali. Gól sebral domácím vítr z plachet a v závěrečné třetině hosté strhli vítězství na svoji stranu.

Třetiny: 0:3, 4:1, 0:2. Branky Klatov: 23. Babka (Malý), 23. Horejš (Švec), 32. Zhvakin (Vondryska), 35. Sedláček (Vondryska, Straka). Rozhodčí: Mandrysz - Brejcha, Černý. Vyloučení: 12:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 25. Průběh utkání: 0:3, 4:3, 4:6. Sestava Klatov: Ulč (Jonáš) - Bastl, Holeček, Šimandl, Vondryska, Malý, Štrunc, Švec, Vranješ, Horejš, Zhvakin, Straka, Babka, Jindra, Sedláček, Dráždil, Reithar.

HC Velké Popovice - HC Klatovy 1:0

Klatované v úvodní třetině na velkopopovickém ledě kupili jednu chybu za druhou a nervozita se jim lepila na hokejky. Domácí o svém vítězství rozhodli ve 43. minutě hry, kdy využili zaváhání klatovské obrany.

Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 15. Střely na branku: 25:20. Sestava Klatov: Ulč (Jonáš) - Zhvakin, Horejš, Vondryska, Reithar, Straka, Polívka, Babka, Dráždil, Sedláček, Štrunc, Šimandl, Holeček, Malý.