Klatovským juniorům, kteří jsou čtyři kola před koncem beznadějně na posledním místě tabulky o udržení, se podařil v neděli doma husarský kousek – porazili lídra tabulky Hvězdu Praha, které nastříleli osm gólů.

Spokojeni mohli být klatovští čtvrťáci, kteří doma vybojovali bod za remízu s neoblíbenou Třemošnou. Výhru mohli slavit starší žáci, kteří na domácím ledě vysoko porazili Rokycany.

Tentokrát se nedařilo klatovským dorostencům, kteří se vrátili ze Strakonic s těsnou prohrou, mladším žákům v „přáteláku" s Domažlicemi a třeťákům, kteří neuspěli na ledě Rokycan.

LIGA JUNIORŮ

HC Kobra Praha – HC Klatovy 5:2. Třetiny: 1:0, 2:2, 2:0. Branky a nahrávky: 2. Pawelski (Mráz, Malý), 25. Matoušek (Morávek, Sekerka), 35. Mráz (Malý, Prokop), 42. Krásl (Sekerka), 57. Pawelski (Malý) – 23. Bastl (Soupír), 34. Javornický (Reiniger). Vyloučení: 8:6 – trestné minuty Klatov: Kodýtek 4, Soupír 2, Reiniger 4, Nejdl 2. Diváků: 55. Rozhodčí: Škrobák – Beneš, Krátký

Sestava HC Klatovy: Smejkal – Fojt, Nejdl, Reiniger, Růžička, Bouček, Javornický, Bastl, Kopec, Kodýtek, Kosnar, Sedláček, Soupír

HC Klatovy – HC Hvězda Praha 8:2. Třetiny: 4:1, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky: 16. Reiniger, 16. Musílek (Hrdlička), 17. Bastl, 18. Fojt (Musílek), 21. Bastl (Soupír, Kodýtek), 28. Kopec (Růžička, Javornický), 50. Kosnar (Hrdlička), 52. Javornický – 9. Vrchota (Zíma), 52. Hyršl (Vrchota). Vyloučení: 2:2 + hostující Zíma 10 minut+OK za NESP. Trestné minuty Klatov: Bastl 4. Diváků: 120. Rozhodčí: Valenta (zranění v první třetině) – Rovaš, Martinec. Od času 6:33 bylo utkání řízeno systémem dvou rozhodčích kvůli zranění hlavního rozhodčího.

Sestava HC Klatovy: Smejkal (od 45. Lavička) – Nejdl, Reiniger, Růžička, Soupír, Fojt, Bastl, Kopec, Musílek, Bouček, Sedláček, Hrdlička, Kodýtek, Kosnar, Javornický

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Strakonice – HC Klatovy 2:1. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1. Branky a nahrávky: 7. Dlouhý (Bláha), 27. Dlouhý (Franta, Petele) – 59. Jůda

Sestava HC Klatovy: Lavička – Jůda, Prokop, Koranda, Šmíd, Krs, Vávra, Čada, Truchlý, Brtník, Sulan, Šefl, Párecký, Jindra, Novák, Vlasák

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Rokycany 9:2. Třetiny: 0:0, 5:1, 4:1. Branky a nahrávky Klatov: 22. Fořt (Párecký, Bauer) 27. Fořt (Párecký, Šperl) 31. Malát (Kuchárik) 39. Fořt (Párecký) 44. Malát (Kuchárik) 53. Malát (Kuchárik) 56. Šperl (Párecký, Bauer) 57. Lorencová (Kotrba, Toman). Rozhodčí: Hrdlička – Kosnar, Straka. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Diváci: 65. Střely na branku: 35:12

Sestava HC Klatovy: Smolík – Šperl, Šibík, Vlasák, Valeček, Makrlík, Kaiser, Fořt, Bauer, Párecký, Šmíd, Malát, Kuchárik, Toman, Kotrba, Lorencová, Vlach, Větrovský

MLADŠÍ ŽÁCI

Přátelsky

HC Klatovy – HC Domažlice 4:6. Třetiny: 0:3, 2:1, 2:2. Podrobnosti nehlášeny.

MINIHOKEJ 4. TŘÍD

HC Klatovy – HC Meteor Třemošná 2:2. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1. Branky a nahrávky: 23. Lukeš (Uhlík), 39. Uhlík (Schmiedt, Prokop) – 24. Lučan (Novotný, Suchý), 31. Dvořák. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42

Sestava HC Klatovy: Janoušek, Kanta – Vacík, Prokop, Balák, Muchna, Bradáč, Jonáš, Pavlík, Ferus, Schmiedt, Lukeš, Uhlík, Mazancová

„Před utkáním byla na našich svěřencích vidět nervozita a strach ze zápasu, protože soupeřem byla Třemošná, se kterou většinou prohrávají rozdílem několika branek. Před rozbruslením jsme proto hráče nabudili, aby měli pro co hrát a odvedli co nejlepší výkon, za který jim chci moc poděkovat. Jsem na ně hrdý. Byl to moc pěkný hokej," uvedl k vydařenému zápasu trenér klatovských čtvrťáků Aleš Peksa.

MINIHOKEJ 3. TŘÍD

TJ DDM Rokycany – HC Klatovy 11:8. Třetiny: 2:3, 4:2, 5:3. Branky a nahrávky Klatov: 5. Kovařič (Krýsl), 9. Ruhsam, 14. Krýsl (Krištof), 19. Ruhsam, 28. Krištof, 32. Krištof (Kovařič), 36. Jandoš, 41. Krištof. Rozhodčí: Ruml. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 37. Střely Klatov na branku: 26.

Sestava HC Klatovy: Bouberle – Krýsl, Krištof, Kovařič, Rendl, Ruhsam, Jílek, Jandoš, Pikhart