Opět se dařilo klatovským juniorům, kteří vyhráli pátý zápas v řadě. Dorostenci pokračují ve střídavých úspěších, po vysoké domácí výhře v minulém kole se nyní vrátili z ledu soupeře s prohrou. Týmy starších a mladších žáků hrály v sobotu na domácím ledě a v neděli v Třemošné. Na klatovském stadionu si obě družstva s Příbramí poradila. Z Třemošné si starší žáci body přivezli, mladší tak úspěšní nebyli.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

DM České Budějovice – HC Klatovy 3:5. Třetiny: 1:3, 0:0, 2:2. Branky Klatov: Hubený 2, Pech 2, Nekola.

„Nastoupili jsme s neúplnou sestavou, neboť ve stejný den hrálo i klatovské A mužstvo. Soupeř se na nás velmi dobře připravil a poslední třetinu byl vyrovnaným soupeřem. V prvních dvou třetinách jsme domácí jednoznačně přestříleli 26:12, ale nebyli jsme dostatečně důrazní v koncovce, navíc brankář domácích byl vynikající," okomentoval utkání klatovský trenér Antonín Mařík, který dodal, že junioři sehrají další zápas až příští víkend doma s druhým Vimperkem. V této pauze bude mít kouč velmi rušno, neboť pracuje na pěti posilách.

Sestava HC Klatovy: Prima, Nejdl, Bouček, Hošek, Mach, Martykán, Hubený, Pech, Nekola, Reiniger, Kosnar, Nauš, Jindra.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

KLH Vajgar Jindřichův Hradec – HC Klatovy 6:1. Třetiny: 2:0, 1:1, 3:0. Branky a nahrávky: 3. Tržil (Havelka), 15. Tržil (Havelka,Kubíček), 39. Přibyl, 41. Nikodým, 45. Procházka (Přibyl,Novák P.), 54. Draksl – 22.Koranda (Prokop).

Sestava HC Klatovy: Lavička (Smolík) – Truchlý, Vávra, Krs, Brtník, Vlasák II., Fořt, Šefl, Prokop, Koutník, Vlasák I., Koranda, Jůda, Párecký, Sulan, Šperl.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ
HC Klatovy – HC Příbram 4:1. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 20. Malát (Kuchárik, Moravec), 30. Toman (Malát), 36. Kopidlanský, 54. Lorencová (Vlach, Kotrba), 55. Horký. Rozhodčí: Jindra – Hrdlička Vyloučení: 3:4. Diváci: 42. Střely na branku: 16:21.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Šibík, Kaiser, Lejsková, Kotrba, Moravec, Koranda, Toman, Malát, Kuchárik, Větrovský, Vlach, Lorencová, Grosskopf, Brtník Jan, Kopidlanský.

HC Meteor Třemošná – HC Klatovy 4:6. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:5. Branky a nahrávky Klatov: 36. Větrovský (Malát), 44. Kaiser (Toman), 49. Kuchárik (Kaiser), 51. Lorencová (Kotrba), 58. Kaiser, 59. Malát (Kuchárik, Kaiser). Vyloučení: 8:3. Využití: 0:2. Diváci: 60. Střely na branku: 21:26.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – HC Příbram 8:3. Třetiny: 1:0, 2:3, 5:0. Branky a nahrávky Klatov: 2. Vopalecký (Prokop, Hlavatý), 36. Turhobr (Hrach, Kosnar), 37. Kosnar (Mazancová, Hrach), 51. Turhobr, 53. Hlavatý (Prokop), 59. Kaiser (Bradáč), 59. Kosnar (Turhobr), 60. Kosnar. Rozhodčí: Jindra, Hrdlička. Vyloučení: 5:7. Diváci: 70.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vacík, Vopalecký, Bradáč, Balák, Kosnar, Turhobr, Hrach, Hlavatý, Prokop, Kaiser, Muchna, Mazancová, Ferus.

HC Meteor Třemošná – HC Klatovy 7:5. Třetiny: 4:2, 2:0, 1:3. Branky a nahrávky Klatov: 10. Turhobr (Kosnar), 10. Hlavatý, 46. Vopalecký (Hlavatý), 50. Hlavatý (Kaiser), 54. Turhobr (Hrach). Rozhodčí: Machačný, Cibulka. Vyloučení: 4:1. Diváci: 50.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vacík, Vopalecký, Balák, Bradáč, Kosnar, Turhobr, Hrach, Muchna, Mazancová, Ferus, Hlavatý, Kaiser, Prokop.