S prázdnou odjížděli z domácího ledu ze zápasu s Vimperkem klatovští junioři. Nedokázali zúročit svůj tlak v závěru utkání k vyrovnání a v power play inkasovali.

Soupeř ze stejného klubu naopak nedělal problémy klatovskému dorostu, který si s ním doma poradil.

Týmy klatovských starších a mladších žáků si body připsaly ve Strakonicích shodnou výhrou 6:5.

Čtvrťáci HC Klatovy doma nestačili na soupeře z Plzně, druháci neuspěli v Třemošné.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – HC Vimperk 3:5. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:3. Branky a nahrávky Klatov: 9. Pech (Nekola), 25. Bouček (Nekola), 46. Kodýtek (Kosnar, Nejdl).

Sestava HC Klatovy: Gulimov – Žáček, Bouček, Nejdl, Hošek, Mach, Martykán, Šmíd, Pech, Nekola, Kodýtek, Jindra, Reiniger, Boula, Zdrha, Kosnar, Šimůnek, Nauš.

„Byl to hodně vyrovnaný souboj vedoucích týmů. Hosté hráli důsledně v obraně a byli nebezpeční v útocích. Ve třetí třetině jsme měli herně navrch, ale zmařili jsme celou řadu vynikajících příležitostí. V závěru jsme se neúspěšně pokoušeli o vyrovnání a při hře bez brankáře jsme inkasovali. Mrzí mne, že se velmi těžko prosazují hráči, kteří hrají za druholigové A mužstvo," uvedl k utkání klatovský trenér Antonín Mařík.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Klatovy – HC Vimperk 8:3. Třetiny: 4:1, 2:2, 2:0. Branky Klatov: 12. Koranda (Brtník, Koutník), 12. Prokop (Šperl, Párecký), 14. Koranda (Fořt, Brtník), 17. Truchlý, 25. Brtník (Koutník, Krs), 40. Jůda, 45. Prokop, 49. Jůda (Prokop, Novák) – 4. Pek (Chval), 39. Vondruška (Fiedler), 40. Pek (Horák, Herc).

Sestava Klatov: Ulrich (32. Smolík) – Vávra, Krs, Truchlý, Novák, Vlasák II., Fořt, Prokop, Brtník, Koutník, Párecký, Koranda, Jůda,Šperl, Vlasák I.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Strakonice – HC Klatovy 5:6. Třetiny: 3:0, 2:3, 0:3. Branky a nahrávky: 8. Janda, 9. Janda (Mrkvička), 10. Janda (Mrkvička), 38. Bělohrad (Janda), 38. Slanina (Janda, Mrkvička) – 31. Kaiser, 31. Vlach, 37. Brtník Jan (Malát), 42. Malát, 50. Kuchárik (Brtník Jan), 55. Vlach (Brtník Jan). Rozhodčí: Šírek – Mergl. Vyloučení: 0:7. Střely na branku: 23:20.

Sestava HC Klatovy: Brtník Jiří – Kaiser, Valeček, Lejsková, Kotrba, Moravec, Procházka, Koranda, Brtník Jan, Malát, Kuchárik, Toman, Vlach, Větrovský, Grosskopf, Pikhart, Makrlík, Lorenc.

ŽÁKOVSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Strakonice – HC Klatovy 5:6. Třetiny: 2:3, 3:1, 0:2. Branky a nahrávky Klatov: 5. Kaiser (Kosnar), 8. Turhobr (Ferus), 17. Hlavatý (Turhobr), 34. Turhobr, 52. Hrach (Hlavatý), 57. Kosnar. Vyloučení: 2:3. Diváci: 50.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Balák, Vacík, Hlavatý, Turhobr, Hrach, Kosnar, Kaiser, Prokop, Vacík, Ferus.

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK

HC Klatovy – HC Škoda 1929 4:9. Třetiny: 3:3, 0:3, 1:3. Branky a nahrávky: 4. Krištof, 8. Jiříček, 11. Jiříček (Rendl, Jandoš), 45. Grosskopf – 2. Kaiser, 5. Hořejší, 15. Eichler (Beer M.), 17. Hořejší (Lohr), 25. Mikuta (Kaiser), 25. Beer E., 36. Kaiser, 38. Havlíček, 41. Buzinkai. Rozhodčí: Jindra, Kosnar. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Střely na branku:14:33.

Sestava HC Klatovy: Vlasák – Schmiedt, Krýsl, Ruhsam, Křepel, Babinec, Mareš, Krištof, Schmiedt, Pavlík-Jandoš, Rendl, Jiříček, Kubový, Grosskopf, Kalivoda.