Spokojeni mohou být jen v dorostu, který se vrátil s čistým kontem a devíti vstřelenými góly z Domažlic. Klatovští dorostenci tak mohli slavit již třetí výhru v řadě. Po prvním kole, kdy těsně prohráli ve Vimperku, tak zatím „jedou".

Nedařilo se naopak klatovským juniorům. Prohráli v Mostě i doma s Kláštercem a navíc v každém ze zápasů dali pouze po jednom gólu. Po 12 kolech tak mají na kontě pouhých 5 bodů a uzavírají tabulku.

LIGA JUNIORŮ

HC Most – HC Klatovy 6:1. Třetiny: 3:0, 1:0, 2:1. Branka Klatov: 46. Růžička (Čadek). Vyloučení: 3:8 (za KT: Kosnar 2, Fojt 4, Kulhánek 2, Krch 2, Leško 4, Čadek 2). Diváků: 90. Rozhodčí: Hlinka – Kilian, Střelka.

Sestava HC Klatovy: Smejkal (Soldán) – Kohel, Reiniger, Růžička, Fojt, Leško, Pejsar, Javornický, Bouček, Kosnar, Čadek, Kodýtek, Šrámek, Kopec, Krch, Kulhánek.

HC Klatovy – HC Klášterec nad Ohří 1:7. Třetiny: 1:0, 0:4, 0:3. Branka Klatov: 7. Kopec (Bastl). Vyloučení: 2:5 (za KT: Kohel 2, Pejsar 2). Rozhodčí: Pražák – Tvrdík, Zíka.

Sestava HC Klatovy: Soldán – Nejdl, Mach, Pejsar, Růžička, Fojt, Kohel, Leško, Čadek, Bouček, Krch, Pitel, Kodýtek, Kopec, Nauš, Javornický, Bastl.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Domažlice – HC Klatovy 0:9. Třetiny: 0:2, 0:4, 0:3. Branky a nahrávky Klatov: 9. Sulan (Jindra), 11. Vávra (Krs), 28. Koranda (Prokop), 33. Párecký (Vávra), 33. Jindra, 40. Jůda (Šefl), 43. Vávra (Krs), 48. Koranda, 60. Sulan (Jindra, Šefl).

Sestava HC Klatovy: Smolík, Ulrich – Jůda, Prokop, Koranda, Šmíd, Koutník, Krs, Vávra, Truchlý, Brtník, Čada, Jindra, Sulan, Šefl, Novák, Vlasák, Párecký.

ŽÁKOVSKÁ LIGA

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Strakonice B – výsledek neuveden

MINIHOKEJ 3. TŘÍD

Přátelský: HC Domažlice – HC Klatovy 11:11. Třetiny: 3:5, 1:4, 7:2. Branky za Klatovy: Mazancová 3, Krištof 4, Uhlík 2, Schmiedt, Jandoš. Pozápasové nájezdy: 3:5 (Uhlík, Krýsl, Krištof, Mazancová, Pikhart). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 0:0. Diváci: 35. Střely Klatov na branku: 36.

MINIHOKEJ 2. TŘÍD

HC Škoda Plzeň – HC Klatovy 17:4.

HC Pilsen Wolwes – HC Klatovy 2:21.

HC Rokycany – HC Klatovy 9:3.

Podrobnosti k zápasům neuvedeny.

MINIHOKEJ 1. TŘÍD

HC Škoda Plzeň – HC Klatovy 17:4. Třetiny: 4:1, 6:2, 7:1. Střelci branek neuvedeni.