Z jedné výhry se mohli radovat třeťáci a bod získali mladší žáci. Z ostatních duelů odešli klatovští hokejisté poraženi.

Krizi nadále mají ligoví junioři, kteří v letošní sezoně prohráli již dvanáct zápasů ze čtrnácti.

LIGA JUNIORŮ

HC Hvězda Praha – HC Klatovy 5:2. Třetiny: 1:1, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky Klatov: 10. Čadek (Kodýtek), 53. Sedláček (Kohel, Musílek). Vyloučení: 5:3 + domácí Šrámek 10 min. NESP. Diváků: 51. Rozhodčí: Jílek – Gabriel, Hrubec.

HC Klatovy – PZ Kladno 0:7. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:4. Vyloučení: 3:4 + navíc domácí Pitel 10 NESP. Diváků: 60. Rozhodčí: Svoboda – Jelínek, Pešek.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Klatovy – HC Vimperk 0:3. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1.

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Strakonice 4:7. Třetiny: 2:3, 1:3, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 13. Kuchárik (Malát), 17. Malát (Šmíd, Kuchárik), 28. Malát, 51. Kuchárik (Šmíd). Rozhodčí: Jindra – Nejdl, Kosnar. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváků: 30. Střely na branku: 18:17.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Strakonice 5:5. Třetiny: 2:2, 1:1, 2:2. Branky za Klatovy: Kosnar 2, Grosskopf, Kaiser, Jan Brtník.

MINIHOKEJ 4. TŘÍD

HC Klatovy – TJ DDM Rokycany 4:14. Třetiny: 2:1, 2:6, 0:7. Branky za Klatovy: Prokop 2, Lukeš, Balák.

MINIHOKEJ 3. TŘÍD

TJ DDM Rokycany – HC Klatovy 15:22. Třetiny: 6:7, 3:5, 6:10. Levá strana hřiště (Vlasák – Mazancová, Uhlík, Krištof – Pavlík, Krýsl, Schmiedt): 3:17 (1:5, 0:3, 2:9). Branky za Klatovy: Krištof 4, Uhlík 4, Krýsl 4, Mazancová 3, Schmiedt 2. Rozhodčí: Páník. Vyloučení: 2:0. Využití: 1:0. Pravá strana hřiště (Bouberle – Ruhsam, Kovařič, Pikhart – Rendl, Jandoš, Křepel): 12:5 (5:2, 3:2, 4:1). Branky za Klatovy: Ruhsam 2, Kovařič, Pikhart, Křepel. Rozhodčí: Páník. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0.

HC Klatovy – HC Meteor Třemošná 6:43. Třetiny: 2:13, 2:13, 2:17. Levá strana hřiště (Vlasák – Mazancová, Uhlík, Krištof – Pavlík, Krýsl, Schmiedt): 3:17 (2:3, 0:7, 1:7). Branky za Klatovy: Mazancová, Uhlík, Schmiedt. Rozhodčí: Páník. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Pravá strana hřiště (Bouberle – Ruhsam, Kovařič, Pikhart – Rendl, Jandoš, Křepel): 3:26 (0:10, 2:6, 1:10). Branky za Klatovy: Ruhsam, Rendl, Křepel. Rozhodčí: Páník A. Vyloučení: 0:2 . Využití: 0:0.