„Před zápasem jsme řešili problém s počtem hráčů schopných nastoupit. Turhobr šel rovnou do zápasu po měsíční pauze a díky spolupráci s klatovskou juniorkou nás posílil Václav Kosnar," vysvětlil starosti se sestavou vedoucí klatovského družstva Václav Nauš.

HC Klatovy B – HC Meteor Třemošná 9:2

Domácí hráči měli lepší vstup do utkání a v prvních deseti minutách také více ze hry. Obrana Třemošné ale hrála pozorně a nedovolila Klatovským víc, než několik střel z dálky. Hosté se začali více prosazovat ve druhé polovině třetiny, když dokázali domácí hráče několikrát zavřít v obranném pásmu. Žádný ze závarů ale využít nedokázali a paradoxně inkasovali v době, kdy měli nejvíce šancí. Po rychlém protiútoku se po nahrávce Vondrysky prosadil Vraný.

Vstup do druhé třetiny rozhodl o osudu celého utkání. Domácím hráčům se v rozmezí 25. a 28. minuty podařilo vstřelit tři branky a od té doby měli utkání pod kontrolou. Hostům se podařilo skórovat až před koncem druhé třetiny, kdy uzavřeli její účet na 6:1 z klatovského pohledu.

Úroveň třetí třetiny odpovídala stavu utkání. Klatovští hokejisté ji dohrávali víceméně v exhibičním tempu, hosté z Třemošné už jenom z povinnosti.

Třetiny: 1:0, 5:1, 3:1. Branky Klatov B: Vondryska 3, Kuželík 2, Vraný 2, Dvořák, V. Kosnar.

Sestava Klatov B: Šproch – Plánička, Mrázek, Turhobr, Valečka – Babka T., Dvořák, Kuželík – Vondryska, Hochman, Vraný – Kosnar V.

1. HC Rebel Město Nejdek⋌14 10 0  4  73:42  20
2. TJ Apollo Kaznějov⋌15  8 2  5  95:84  18
3. HK Rokycany⋌13  8 1  4  98:69  17
4. HC Klatovy B⋌14  8 1  5  84:61  17
5. HC Chotíkov⋌14  8 0  6  72:77  16
6. HC Meteor Třemošná⋌13  3 0 10  38:68   6
7. HC Pubec Plzeň⋌15  2 0 13  59:118  4