V nich byli šťastnější hosté z Kaznějova, a tak sezona skončila i pro klatovské béčko.

V prvním zápase Klatovy vyhrály v Kaznějově 5:3, odvetu v Klatovech vyhrál Kaznějov 6:4. Rozhodující faktor pro postup, celkové skóre z obou zápasů, bylo tedy 9:9, a proto přišly na řadu nájezdy.

HC Klatovy B –
Apollo Kaznějov 4:7 SN

Klatovští vstoupili do utkání aktivněji, ale zbytečně se tlačili do útoku. Paradoxně to byli hosté, kteří se ujali vedení. V 6. a 9. minutě se prosadil hostující Markov a v obou případech úspěšně zakončil brejk poté, co měli Klatovští puk na hokejce v útočném pásmu. Domácí se však nevzdali a ještě v 9. minutě odpověděl Hochman. Klatovští se ve zbytku třetiny snažili o vyrovnání, ale žádnou další šanci již nedokázali proměnit.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Klatovští měli mírnou převahu, ale chyběla jim finální přihrávka. Kaznějovští měli minimum střel a šancí, ale byli nebezpečnější. Během třetiny se měnilo skóre dvakrát na každé straně a vždy se podařilo nejprve odskočit Kaznějovu na rozdíl dvou branek a během necelé minuty Klatovští odpověděli. Ve 29. minutě snižoval Vraný ve vlastním oslabení a ve 38. Martin Vlček. Do šaten se tak odcházelo za stavu 3:4.

Ve třetí třetině se tlak hostů stupňoval. Pomohlo jim k tomu několik přesilových her. V 53. minutě využil jednu z nich Hanzlíček. Radost hostů však opět netrvala ani dvě minuty a za domácí opět snížil Vraný. Od poloviny třetiny se domácí soustředili hlavně na obranu. Tři minuty před koncem se museli bránit v oslabení 3 na 5, které úspěšně zvládli. Pokračující přesilovou hru si hosté vylepšili odvoláním gólmana a sevřeli domácí v jejich obraném pásmu. Sedm sekund před koncem sehráli hosté parádně buly v útočném pásmu a po závaru před brankou skončil puk současně s klaksonem v síti.

V samostatných nájezdech měli navrch oba gólmani a rozhodnutí přinesla až desátá série.

Třetiny: 1:2, 2:2, 1:2 – 0:1. Branky a nahrávky: 9. Hochman (Turhobr), 29. Vraný (Plánička), 38. Vlček (Vraný), 55. Vraný – 6. Markov (Pejchar), 9. Markov (Ruprecht, Štrunc), 29. Markov (Dobrý), 37. Urbánek (Kocman), 53. Hanzlíček (Dobrý, Komanec), 60. Dobrý. Roz­hodující nájezd: Hanzlíček.

Sestava HC Klatovy B: Šproch –Turhobr, Farný, Plánička, Juráň, Mrázek, Vizinger, Hochman, R. Kuželík, Vlček M., Vlček D., Vraný, Babka T., Zahálka.