Druhé místo si upevnily Vícenice, které v dramatickém souboji zdolalo Tango těsně 3:2. Vítěznou branku přitom vstřelil Koryťák pouhých sedm vteřin před závěrečnou sirénou. Zřejmě to byla odměna za předchozí gesto fair play, kdy jeden z hráčů Vícenic odvolal pro soupeře trest. Tango si navíc utkání prohrálo tak trošku samo, protože neproměnilo trestné střílení. Na třetím místě je aktuálně Nýrsko, které přehrálo Vizi 5:3. Poraženému celku k bodům nepomohl nejen hattrick Vizingera, ale ani to, že po dvou třetinách vedl o dvě branky. Poslední utkání mezi El Bartem a Tomahawks bylo zcela jasně v režii Indiánů, kteří vyhráli 7:0. Tento souboj kromě sedmi gólů nabídl hned 85 trestných minut, z toho 73 na straně El Barta, které zůstává na úplném dnu tabulky.

Šumavská liga amatérského hokeje, výsledky 4. kola (3. část soutěže - 15. ročník): HC 2009 Nýrsko - HC Vizi Auto 5:3 (Brček, Cvachovec, Franko, Kubík, Muchka - Vizinger 3), HC Vícenice - HC Tango 3:2 (Koryťák 2, Hájek - Rajtmajer 2), HC El Barto - HC Tomahawks 0:7 (Krčma 2, Voráček 2, Polena, Mach, Pelíšek), Poběžovice měly volno (lichý počet účastníků).

Aktuální tabulka.Aktuální tabulka.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Zimní příprava 2024: SK Rapid Plzeň (na snímku fotbalisté v černých dresech) - FK Okula Nýrsko 4:0 (2:0).