Týmem víkendu bychom mohli vzhledem ke konečnému výsledku zvolit borce oblékající barvy Nýrska. Ti na zimním stadionu v Klatovech, kde se tato liga amatérů hraje, vyzvali silné Vačice. Očekávala se vyrovnaná podívaná. Ta se však nakonec vůbec nekonala. Nýrsko svého soupeře od úvodní minuty zcela jasně přehrávalo a nakonec zvítězilo jednoznačně 11:3. Hattrick zaznamenali Zdichynec s Henrichem. Poraženému týmu k úspěchu nepomohly ani tři přesné trefy kanonýra Smolíka.

Vysoké vítězství slavili také hokejisté klatovského Tanga, kteří výsledkem 8:1 smetli HC Tomahawks. I v tomto souboji byli diváci svědky hattricku, kterým se blýskl Rajtmajer.

Dva body za přesvědčivou výhru putují i do klatovského týmu Marsy, kterému se letos nedaří podle představ. To však neplatí o dvacátém kole, ve kterém tým smetl poslední HC Čápi 7:3.

Nejvyrovnanější zápas kola nabídla konfrontace Poběžovic s Dynamem. Druhý jmenovaný celek nakonec vyhrál 4:2, když o svém úspěchu rozhodl v prvních dvou třetinách, po kterých vedl už 4:0. HC Vizi Auto coby lídr soutěže uplynulý víkend kvůli lichému počtu účastníků v soutěži nehrál.

Výsledky 20. kola: HC Poběžovice – AHC Dynamo 2:4 (0:3, 0:1, 2:0, branky: 31. Rašek, 32. Václavovic – 4. Rajšl, 5. Eiben, 11. Hejduk, 26. Prokeš), HC Marsy Klatovy – HC Čápi 7:3 (1:2, 1:1, 5:0, branky: 13. a 33. Pytel, 21. a 35. Kučera, 36. Henrych, 40. Vlach, 44. Volena – 3. L. Špaček, 15. Bauer, 27. J. Špaček), HC Tomahawks – HC Tango Klatovy 1:8 (0:3, 0:3, 1:2, branky: 32. Polena – 9., 23. a 42. Rajtmajer, 29. a 45. Burcal, 12. Gajdušek, 12. Kaufner, 19. Mazanec), HC 2009 Nýrsko – AHC Vačice 11:3 (3:1, 4:1, 4:1, branky: 2., 14. a 19. Zdichynec, 25., 28. a 40. Henrich, 29. a 34. Kopelent, 5. Cvachovec, 41. Bouzek, 45. Muchka – 10., 21. a 44. Smolík).