„Škoda toho začátku. Hráče jsme před zápasem upozorňovali na to, že nás vlítnou a budou nám chtít oplatit porážku 3:8, kterou utrpěli před nedávnem na našem ledě,“ říkal trenér Klatov Michal Straka. „Jenže po dvou minutách už jsme prohrávali 0:2,“ posteskl si kouč.

Celkově se mu hra v první ani druhé třetině nelíbila. „Neměli jsme pohyb. Naopak domácí létali a byli častěji na kotouči. My jsme vůbec nezachytili tempo hry,“ uznal trenér hokejových Klatov.

Hokejisté Klatov (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli v pondělí večer Příbrami 2:5. Domácí o výhře rozhodli už v úvodu.Hokejisté Klatov (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli v pondělí večer Příbrami 2:5. Domácí o výhře rozhodli už v úvodu.Zdroj: Jindřich Schovanec

Až ve třetí části hry se jeho parta zvedla a nakonec dokázala porážku zmírnit. „Se třetí třetinou jsem byl už celkem spokojený, bohužel naše aktivita přišla moc pozdě. Celkově nám ale zápas ukázal, kde je potřeba se ještě zlepšit,“ doplnil k hodnocení klatovský šéf střídačky.

Další přípravné utkání čeká jeho svěřence v pátek od šesti hodin odpoledne na ledě Chebu. Příští týden pak Klatovy hostí Kobru Praha (v úterý od 18 hodin) a generálku před startem nové sezony absolvují Západočeši v Písku. Tento duel by se měl odehrát ve čtvrtek večer.

Srdce klatovského týmu Martin Janda se vrací k víkendovému zápasu v Berouně, kde jeho mužstvo vyhrálo 2:0.
Fotbalista Janda: Všichni jsme věděli, že chceme vyhrát, a šli si za tím