Kohouti si na západě vyklovali tři body za vítězství 4:1. „Myslím si, že jsme nepodali špatný výkon. Naopak, hráli jsme celkem dobře,“ uvedl ve videorozhovoru pro klubový facebook trenér Klatov Michal Straka.

Jeho tým kvůli marodce vstoupil do zápasu pouze s pěti beky a třemi útočnými formacemi. „Ve druhé třetině bohužel musel pro zranění odstoupit Kuba Sysel, a zápas jsme tak dohrávali pouze se čtyřmi obránci, na pár lidí,“ postěžoval si.

close Hokejisté SHC Klatovy (na archivním snímku hráči v bílých dresech) podlehli Kohoutům z Tábora 1:4 a jejich vítězná série skončila. info Zdroj: archiv Deníku zoom_in Hokejisté SHC Klatovy (na archivním snímku hráči v bílých dresech) podlehli Kohoutům z Tábora 1:4 a jejich vítězná série skončila.

Podle něj Tábor zvítězil zaslouženě, nicméně chleba se lámal v první třetině. „Za stavu 0:0 jsme tam měli velké šance. David Michel měl před sebou skoro prázdnou branku, Pepa Roubal šel sám na gólmana. Své příležitosti jsme bohužel neproměnili, naopak soupeř nám dal dva góly,“ posteskl si padesátiletý zkušený kouč druholigového výběru.

O jedinou branku Klatovanů se v 55. minutě postaral Petr Eret, jenž snižoval na 1:3. Pro mladého snajpra SHC se jednalo už o osmou trefu v sezoně. S třiadvaceti body je navíc šestým nejproduktivnějším hráčem soutěže.

Šanci na reparát mají Západočeši v sobotu, kdy od 17.30 hodin hostí na domácím ledě příbramský Baník, druhý tým tabulky, který ale naposledy porazili 3:2 po prodloužení.