V utkání padlo neuvěřitelných 36 gólů.

Oba týmy nastoupily v hodně kombinovaných sestavách. Klatovští řešili problém především s obránci. Nastupovali jen s dvěma a vypomoci museli útočníci. Chotíkovští dokonce přijeli pouze s devíti hráči.

„Od první minuty bylo patrné, jak zápas skončí. Hosté, kteří získali v letošní sezoně jediný bod, přijeli pouze z povinnosti a podle toho zápas vypadal. Ze strany Chotíkova bylo tempo a nasazení spíše tréninkové. Bohužel jsme se místo toho, abychom hráli naplno, tempu přizpůsobili, takže výsledkem byl nepříliš pohledný hokej,“ uvedl Václav Nauš z klatovského týmu.

Výsledkově se hosté drželi do poloviny první třetiny, pak inkasovali dva slepené góly a úplně přestali hrát. Po první třetině byl stav 5:1 a o zápasu bylo rozhodnuto. Pak si domácí s chutí zastříleli a stanovili nový rekord soutěže.

HC Klatovy B - HC Chotíkov 28:8

Třetiny: 5:1, 9:2, 14:5. Branky Klatov: Kotěšovec 7, Horejš 6, Hochman 4, Fišar 3, Babka 3, Kuželík 2, Turhobr Petr, Turhobr Pavel, Plánička.

Sestava Klatov: Šproch, Jonáš – Turhobr Pavel, Turhobr Petr, Plánička, Nauš – Babka, Hochman, Kuželík Roman – Fišar, Kotěšovec, Kořínek – Horejš.
Poslední zápas krajské ligy odehrají klatovští hokejisté v sobotu 3. března od 17 hodin v Rokycanech proti domácímu HK.

1. HK Rokycany ⋌13   13 0 0 136:37 26
2. HC Klatovy B ⋌15 10 1   4 112:77 21
3. Apollo Kaznějov ⋌14 10 0    4   96:57 20
4. Meteor Třemošná ⋌ 14   8 0   6   71:59 16
5. HC ES Plzeň ⋌13   5 2    6    67:77 12
6. KLH Božkov ⋌14   6 0    8   57:79 12
7. SKP Rokycany ⋌14   4 0 10    68:86   8
8. HC Pubec Plzeň ⋌ 14   4 0 10 53:105   8