Přerušit neúspěšnou sérii po třech porážkách jsou odhodláni hokejisté Klatov v nedělním utkání šestnáctého kola druholigové skupiny Západ. Budou mít sice výhodu domácího prostředí, ale čeká je tvrdý oříšek k rozlousknutí v podobě Milevska, které je se třiceti body čtvrté. Klatovy nasbíraly bodů 24 a jsou desáté.


„Bude to velmi těžké utkání, ale já věřím, že i na tak kvalitního soupeře z jihu Čech najdeme platný recept, který nám vynese plný počet bodů. Nelze hrát proti takovému sokovi jen ofenzivní hokej, ale musíme být zodpovědní i vzadu,“ uvedl trenér SHC Maso Brejcha Klatovy Pavel Čuban a dodal: „Naším šestým hráčem budou určitě fanoušci, na které spoléháme. Skvěle nám fandili, i když se nedařilo, v minulém kole v Písku, a věřím, že nás maximálně podpoří i teď doma v bitvě s Milevskem.“


Trenérská dvojice Klatov Čuban – Kořínek se bude v neděli muset obejít bez zraněných Hauera (naštíplá kost levé ruky), Kuželíka, Poláka (oba problémy s ramenem). Otazník navíc visí nad startem Holého. „Trápí ho záda. Dnes absolvuje vyšetření, takže po něm budeme moudřejší,“ upřesnil Pavel Čuban.