HC Břasy – SKP Klatovy 2:7. Výhru nad tímto soupeřem Klatovští tak trochu očekávali, i když rozhodně ne počtem sedmi nastřelených branek. Do Rokycan totiž odjížděli téměř v kompletní sestavě, chyběl jim jen nemocný Janoušek a dlouhodobě zraněný David Vlček.

První branka hostů na sebe nenechala dlouho čekat. Už ve třetí minutě otevřel skóre Turhobr, který zpracoval přihrávku od Maláta s Kaňákem. V 10. minutě přidal další branku M. Kochman za asistence svého bratra V. Kochmana. Stejná dvojice se postarala i o třetí branku Klatov, která padla jen o tři minuty později. Druhou třetinu otevřeli minutu po zahájení opět hosté, a to zásluhou samostatné akce Kořínka.

Ve 32. minutě se nešťastně odrazil puk od mantinelu a jinak výborně chytající Přerost už nedokázal první brance od domácích zabránit. Při následovném vhazování se ale Klatovští okamžitě ujali puku a pátou branku SKP přidal V. Kochman. Za stavu 5:1 se však Klatovští přestali na hru soustředit jako doposud a domácí pustili do několika nebezpečných akcí.

Ve 42. minutě sice přidal šestou branku Klatov M. Kochman, ale o šest minut později využili své šance domácí a Skopový překonal klatovského gólmana Přerosta.

Na konečných 2:7 upravila skóre tři minuty před závěrečným hvizdem zkušená dvojice bratrů Kochmanových, kdy se pod autorství gólu podepsal už počtvrté hrající kapitán SKP Klatovy Marek Kochman.

Třetiny: 0:3, 1:2, 1:2.

Branky: 32. Ducha, 48. Skopový – 3. Turhobr (Malát, Kaňák), 10. M. Kochman (V. Kochman), 13. M. Kochman (V. Kochman), 21. Kořínek, 32. V. Kochman (Papoušek), 42. M. Kochman (Papoušek, Hanák), 57. M. Kochman (V. Kochman).

Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Nový – Ruml, Dvořáková.

Sestava SKP Klatovy: Přerost – Kopidlanský, Jiříček, Vítek, Papoušek, Novák, Kuželík – Smáha, Tománek, Kořínek – Hanák, V. Kochman, M. Kochman – Kaňák, Turhobr, Malát.