Domácí se do Malé Vísky, která v minulém kole nezvládla derby proti Startu Luby (0:4), pustili zostra. V čase 9:15 otevřel skóre Jan Šůcha, na něhož svými trefami navázali Ondřej Polívka s Adamem Šilhánem. Do kabin se tak šlo za stavu 3:0 pro Buldoky. Ti se ovšem nestačili divit, jakým způsobem do prostřední periody soupeř vstoupil. Brzy snížil Patrik Petruška, druhou branku přidal v početní výhodě Ondřej Hošťálek a v čase 20:26 už bylo srovnáno, když se podruhé v zápase prosadil Patrik Petruška, bývalý profesionální hokejista.

Fotbalisté Švihova (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili ve druhém přípravném utkání Chotíkov 3:1.
Švihov sekl Chotíkov. Popelka: Spokojenost, velmi zajímavá konfrontace

A na začátku sedmadvacáté minuty bylo v táboře výborného celku z Klatovska ještě veseleji - Ondřej Babka těžil z velice dobré spolupráce mezi Davidem Kotěšovcem a Vladimír Kořínkem a v další přesilovce vstřelil čtvrtý gól Sokola. Tato branka domácí Buldoky ovšem nepoložila a za chvíli bylo zase všechno jinak. V čase 28:27 vyrovnal přesnou ranou Adam Šilhán, a když se o osmnáct vteřin později prosadil i Daniel Černoch, spokojenější byli zase Buldoci. Ve třetí třetině byla téměř stovka fanoušků (napočítáno přesně 98 diváků) svědky parádní bojovné podívané, gólů však bylo poskrovnu. Prosadil se pouze maloveský Ondřej Hošťálek, který v čase 32:12 upravil konečný výsledek na 5:5.

Malá Víska je v aktuální tabulce se ziskem devatenácti bodů na pátém místě s tím, že na čtvrtou Klabavu ztrácí dva body. Soutěž vede neohrožený Chotíkov, na poslední pozici se po ranném odstoupení Saxany nachází Buldoci, kteří se ale v poslední době zvedli, což dokázali i teď proti favorizované Malé Vísce.

HC Buldoci Stříbro - Sokol Malá Víska 5:5

Třetiny: 3:0, 2:4, 0:1. Branky a nahrávky: 10. Šůcha (Šilhán), 13. Polívka (Černoch, Tůma), 14. Šilhán (Sládek), 29. Šilhán (Staněk, Štelmach), 29. Černoch (Tůma, Červenka) – 17. Petruška (Hošťálek), 19. Hošťálek (Petruška), 21. Petruška (Hošťálek, Šimsa), 27. Babka (Kotěšovec, Kořínek), 33. Hošťálek (Kořínek). Rozhodčí: Jelínek - Brand, Hefler. Vyloučení: 5:2. Využití přesilových her: 0:2. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 98. Aréna: Stříbrský zimák (pod širým nebem). Sestava Sokola Malá Víska: Brtník (Tvrdík) - Šimsa, Turhobr, Král, Nauš, Kotěšovec, Petruška, Zahálka, Babka, Hošťálek, Kořínek.

Ostatní výsledky 20. kola krajské hokejové soutěže (skupina A): TJ Sušice - HC Klaustimber 5:1, HC Holýšov - HC Rokycany 3:7, HC Chotíkov - SKP Rapid Plzeň 11:4, TJ Start Luby - TJ Baník Líně 4:6. Následující program (21. kolo) - úterý 20.30: Sokol Malá Víska - HC Chotíkov, pátek 19.45: SKP Rapid Plzeň - HC DTJ Klabava, sobota 17.00: HC Rokycany - HC Klaustimber, 17.30: HC Buldoci Stříbro - TJ Baník Líně, neděle 17.45: TJ Start Luby - TJ Sušice (zimní stadion Klatovy).

Zimní příprava 2024: SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) - TJ Sokol Lhota 4:3 (3:1).