Po domácí prohře 2:3 se Vsí Touškov museli Maloveští v odvetě vyhrát a zvládnout i následné samostatné nájezdy, které by rozhodly o postupujícím do finále. Na plzeňském ledě skončil zápas remízou, a tak jde do finále Ves Touškov.

Ves Touškov – TJ Malá Víska 2:2

Hned v 1. minutě rozhodčí poslal na trestnou lavici za hákování Kořínka, hosté však oslabení ustáli. Malá Víska od začátku tlačila domácí, ale překonat domácího brankáře se jim v první třetině nepodařilo, navíc v 10. minutě dostala gól.

V 2. minutě druhé třetiny měla Malá Víska početní převahu a Kořínek po přihrávce Kopidlanského vyrovnal. Minutu před sirénou našel Kořínek Kotěšovce a ten poslal hosty do vedení.

Ve třetí třetině měla Malá Víska několik velkých šancí, ale nedokázala překonat domácího brankáře. Tři minuty před koncem hrací doby poslal rozhodčí hosty do tří. Ti se minutu v oslabení drželi, ale po teči od modré domácí vyrovnali na 2:2. Hosté vzali oddechový čas a zkusili power play. Minutu a půl tlačili, ale gól se jim dát nepodařilo.

Třetiny: 1:0, 0:2, 1:0. Branky a nahrávky Malé Vísky: Kořínek, Kotěšovec (Kopidlanský, Kořínek)

Sestava Malé Vísky: Tvrdík, Sika, Šimsa, Kopidlanský, Rašek, Papoušek Jaroslav, Zhvakin, Chalupa, Papoušek Jiří, Kotěšovec, Kořínek, Král P., Kosohorský, Fait, Kuželík K.

Super sezona

Malá Víska má za sebou perfektní sezonu.

„Na zápasy jsme se scházeli v plném počtu až na pár výjimek. Na začátku sezony přišli z klatovského béčka Kamil Kuželík a Stanislav Šimsa. Od loňské sezony za nás hraje ze staré gardy Jaroslav Hanák a letos se k němu připojil Václav Kopidlanský, který tým značně posílil v obraně. Na konci roku přišla zranění Kotěšovce, Tvrdíka a Faita, kteří se vrátili na play off a pomohli týmu se dostat takhle daleko. V únoru přišla posila z klatovského béčka, Vladimír Kořínek," uvedl po skončení sezony vedoucí družstva Malé Vísky Pavel Král.

V základní části Malá Víska skončila na 4. místě v jedenáctičlenné tabulce. Ve čtvrtfinále pak vyřadila SKP Rokycany, po prohraném zápase v Rokycanech a vyhraném utkání doma o tom rozhodly úspěšné samostatné nájezdy. Po prohraném semifinále tak nakonec Malá Víska skončila celkově na 3. místě.

„Je to velký úspěch za tři roky působení v krajské soutěži. Velké díky patří oběma našim gólmanům, Sikovi a Tvrdíkovi, kteří svými zákroky mnohdy pomohli týmu k vítězství. Velký podíl na úspěchu má i kapitán a trenér v jedné osobě Jiří Papoušek. Velké díky patří také jedinému sponzorovi týmu, Jiřímu Novému. Děkujeme divákům, kteří nás chodili celou sezonu podporovat," dodal Král.