Malá Víska – Přimda 7:1

Favoritem utkání byli hosté, kteří jsou na druhém místě tabulky těsně za vedoucím Tachovem. K utkání do Klatov však dorazili jen s osmi hráči včetně brankáře, a tak to pro maloveský tým byla tentokrát jednoduchá záležitost. Rozhodl již úvod první třetiny, kdy se domácím podařilo vstřelit tři rychlé branky. Dvakrát se trefil držitel čtyř kanadských bodů Tomáš Kosohorský.

Od druhé části hry si unavení a frustrovaní hosté začali vypomáhat nedovolenými a často velmi hrubými zákroky. Výsledkem toho byla celá řada menších šarvátek a vyloučení. Maloveští hokejisté postupem času svůj náskok ještě navýšili, připsali si do tabulky další tři body a pojistili si tím svoje třetí místo v tabulce.

Třetiny: 3:0, 3:1, 1:0. Branky Malé Vísky: Kosohorský 2, Jiří Papoušek 2, Smolík, Raška, Červený. Rozhodčí: Peksa, Fait, Adamec.

K dalšímu utkání zajíždí Malá Víska v sobotu 21. ledna do Domažlic, kde se od 14.30 hodin utká s HC Tempo Staňkov.