Po domácí výhře 6:5 vyhrálo Bidlo zápas v Plzni 7:2 a mohlo tak slavit zisk titulu.

HC Pubec Plzeň – HC Bidlo Malá Víska 2:7 (0:1, 2:3, 0:3; branky a nahrávky Malé Vísky: Petruška (Hošťálek), Nauš (Hošťálek), Petruška (Hošťálek), Kosohorský (Hošťálek), Hošťálek (Šimsa), Hošťálek (Král), Kotěšovec (Zhvakin)).

První třetina byla opatrná z obou stran. Minutu před jejím koncem otevřel skóre hostující Petruška. V úvodu druhé třetiny domácí Malou Vísku přehrávali a dvěma góly se dostali do vedení. Navrch měli ale jen minutu, pak po přihrávce Hošťálka srovnal na 2:2 Nauš. O dvě minuty později šlo Bidlo po trefě Petrušky opět do vedení. To pro hosty před koncem druhé třetiny ještě navýšil Kosohorský.

Ve druhé minutě třetí části střílel od modré volný Šimsa a jeho střelu před brankou tečoval do domácí sítě Hošťálek. Pubec se snažil se zápasem něco dělat, ale narážel na výborně chytajícího Tvrdíka. Na rozdíl čtyř gólů zvýšil ve 38. minutě opět Hošťálek, který v přesilovce poslal do sítě vyražený puk po střele Krále od modré. Gólovou tečku udělal pět minut před koncem hostující Kotěšovec a Bidlo mohlo začít slavit historický úspěch.

HC Bidlo Malá Víska: Tvrdík (Sika) – Kotěšovec, Zahálka, Hanák, Kosohorský, Petruška, Hošťálek, Rašek, Zhvakin, Nauš, Kopidlanský, Šimsa, Kuželík, Chalupa, Král.

„Po čtyřech letech působení v krajské soutěži Plzeňského kraje se nám povedlo soutěž vyhrát. V základní části jsme skončili na čtvrtém místě a na rozdíl od minulé sezony jsme se dostali do play-off. V něm nás nejvíce potrápila ve čtvrtfinále, kde rozhodly až samostatné nájezdy, Horní Lukavice. V semifinále jsme dvakrát snadno zdolali SKP Rokycany a ve finále jsme si poradili s HC Pubec Plzeň, který ještě v minulé sezoně působil v krajské lize. Děkuji všem našim příznivcům, kteří nás ve finále i během sezony podpořili. Velké poděkování patří také našemu jedinému sponzorovi a samozřejmě všem hráčům,“ zhodnotil sezonu kapitán Malé Vísky a vedoucí družstva Pavel Král.