V 15. kole hostili na domácím ledě na zimním stadionu v Klatovech poslední tým tabulky Sokol Díly.

Malá Víska – Díly 4:1

S posledním týmem tabulky nepředvedla Malá Víska příliš dobrý výkon, na vítězství to však stačilo. Výhrou si upevnila třetí příčku v tabulce za vedoucím Tachovem a Přimdou. Úvodní branku zápasu vsítil Zbyněk Fait, na 2:0 pak vzápětí zvyšoval Martin Rašek. Ve druhé třetině nabídly Díly domácím celou řadu přesilovek, které ovšem nepřesně hrající Víska nedokázala využít. Úspěch přinesla až hra ve čtyřech, kdy se po samostatném úniku prosadil střelou pod vyrážečku Tomáš Kosohorský. V závěrečné třetině se hostům sice podařilo snížit, ale na zvrat v utkání pomýšlet nemohli. Další brankou pak podtrhl účet zápasu průměrné úrovně opět Zbyněk Fait. Upravil stav na konečných 4:1.

Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Branky domácích: Fait 2, Rašek, Kosohorský. Rozhodčí: Peksa, Adamec, Lincmajer. Diváků: 30.