Hvězdou utkání se stal zkušený útočník Patrik Petruška, který v dobách své největší slávy válel v Plzni. Horní Lukavici sám nasázel pět branek, navíc přidal i jednu přesnou nahrávku. O osudu utkání rozhodla de facto už úvodní třetina střetnutí, kterou Malá Víska vyhrála jednoznačně 6:1.

close Hokejisté Malé Vísky (na archivním snímku hráči v bílých dresech) deklasovali na úvod krajské soutěže mužů (skupiny A) soupeře z Horní Lukavice 12:3. info Zdroj: archiv Deníku zoom_in Hokejisté Malé Vísky (na archivním snímku hráči v bílých dresech) deklasovali na úvod krajské soutěže mužů (skupiny A) soupeře z Horní Lukavice 12:3.

„Zápasy s Lukavicí bývají vždycky velmi vyhrocené a vyrovnané. Domácím však tento duel příliš nevyšel, především jeho první třetina. Vše začal produktivní Petruška, který se dokázal prosadit dvakrát v úvodu a tím nás uklidnil. V polovině třetiny přidali branky Kotěšovec s Kořínkem a definitivní odpor domácích zlomily dva slepené góly v samém závěru třetiny. Zápas se poté už jen dohrával,“ hodnotil vysokou výhru Václav Nauš, hokejista Malé Vísky.

Horní Lukavice – Sokol Malá Víska 3:12

Třetiny: 1:6, 1:4, 1:2. Branky a nahrávky: 11. Ciněk, 23. Benedikt (Ciněk), 43. Galis – 2. Petruška (Chalupa), 3. Petruška, 7. Kotěšovec, 8. Kořínek (Kutil, Vlasák), 15. Kotěšovec, 15. Petruška, 18. Petruška, 19. Kořínek (Pitel), 19. Petruška, 24. Pitel (Petruška), 33. Pitel (Vlasák), 37. Kořínek (Kutil). Rozhodčí: Hacaperka – Mudra, Korvas. Vyloučení: 2:1. Využití přesilovek: 0:1. Sestava Malé Vísky: Sika – Chalupa, Vlasák, Král, Turhobr – Nauš, Pitel, Zahálka, Kutil, Kosohorský, Kořínek, Petruška, Kotěšovec.