Favorizovaní hokejisté Malé Vísky vyhráli 6:0, v tabulce se bodově dotáhli na vedoucí Sušici, s níž si to v neděli 25. ledna rozdají na ledě v Sušici o průběžné vedení v této soutěži.

TJ Sokol Malá Víska – SKP Okula Nýrsko 6:0

Souboj obhájce loňského přeborníka s posledním Nýrskem rozhodla favorizovaná Malá Víska až ve druhé třetině, kdy soupeři nastřílela čtyři branky.

V první dvacetiminutovce se hrál nečekaně vyrovnaný souboj, ve kterém Nýrsko pozorně bránilo, velmi dobře navíc chytal i gólman Podhradský. Ten držel čisté konto až do 25. minuty, pak poprvé v oslabení kapituloval po střele domácího Kotěšovce. Vzápětí se gólově prosadil Nauš, třetí branku přidal Šimsa, ve 30. minutě to bylo po další přesné střele Průchy již 4:0 a bylo prakticky rozhodnuto.

Ve třetí třetině zápasu přidali domácí hokejisté ještě dvě branky, v dalším průběhu utkání si pohlídali výhru, která jim přinesla dva body a dotažení se v tabulce na vedoucí Sušici. Ta měla v tomto kole volno, ale v tom 15. následujícím, ji čeká přímý souboj právě s Malou Vískou na domácím ledě v Sušici.
Utkání Malá Víska – Nýrsko bylo nakonec ukončeno pět minut před závěrečným klaksonem pro nevolnost nýrského brankáře. Ten již nebyl schopen pokračovat ve hře a náhradního brankáře Okula s sebou neměla.

Třetiny: 0:0, 4:0, 2:0. Branky: Kotěšovec 2, Nauš, Šimsa, Průcha, Davídek. Rozhodčí: Peksa, Janda, Jindra. Vyloučení: 6:9, z toho maloveský Rubáš a nýrský Bryknar ve 33. minutě zápasu na 5+20 minut za vzájemnou potyčku, hostující Koryťák obdržel v závěru zápasu za nesportovní chování trest ve hře a musel rovněž předčasně z ledové plochy.