SKP Rokycany – HC Bidlo Malá Víska 6:10 (4:3, 1:2, 1:5; branky a nahrávky Bidla: Kuželík (Hošťálek), Kosohorský (Petruška), Zhvakin, Hošťálek (Kuželík), Hošťálek (Petruška), Kuželík, Zahálka (Nauš), Zhvakin (Kotěšovec), Kuželík (Hošťálek), Petruška (Hošťálek)).

První třetina skončila lépe pro domácí, když hosté vždy pouze dotahovali. Ve druhé třetině mělo Bidlo hned dvakrát možnost přesilové hry 5 na 3, ale početní výhody dvou mužů v poli nevyužilo. Přesto se do šaten odcházelo za nerozhodného stavu 5:5. Bidlu remíza stačila, a tak se museli snažit domácí. Hosté už ale Rokycanským nic nepovolili a v poslední třetině jim ještě přidali pět gólů.

HC Bidlo Malá Víska: Sika – Kotěšovec, Zahálka, Petruška, Hošťálek, Zhvakin, Kuželík, Kosohorský, Nauš, Hanák, Kopidlanský, Chalupa, Šimsa, Král.

První finálový zápas proti HC Pubec Plzeň odehraje Malá Víska dnes od 19 hodin v Klatovech. Odveta se hraje tento pátek od 18.30 v Plzni na ČEZu.