Malá Víska v zápase vedla ve 26. minutě už 5:0. Především díky spolupráci Patrika Petrušky s Ondřejem Hošťálkem. První jmenovaný dal v této pasáži klání čtyři branky a na jednu přihrál, Hošťálek si připsal rovněž pět kanadských bodů za gól a čtyři asistence. Až pak se probudili také domácí, kteří do konce zápasu dali tři góly. Jednou ještě skórovala i Malá Víska (opět střelec Patrik Petruška po přihrávce Hošťálka a Kosohorského), a tak brala všechny tři body za vítězství 6:3 a nadále atakuje nejvyšší příčky krajské hokejové soutěže.

HC Rokycany - Sokol Malá Víska 3:6

Třetiny: 0:2, 1:3, 2:1. Branky a nahrávky: 27. Krajči (Holý), 43. J. Němeček, 44. Monhart (Hrůza) - 13. Petruška (Hošťálek), 15. Petruška (Hošťálek), 18. Petruška (Hošťálek), 22. Hošťálek (Petruška), 26. Petruška (Hošťálek), 41. Petruška (Hošťálek, Kosohorský). Rozhodčí: Deja - Rovaš, Sýkora. Vyloučení: 4:3. Využití přesilových her: 1:2. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 50. Aréna: zimní stadion Rokycany. Sestava HC Rokycany: Průcha (Kökörčený), Hefler, Živný, Peleška, Koukolík, Vlček, Beran, F. Němeček, Zikmund, Řapek, Krajči, J. Němeček, Hůrza, Martinák, Monhart, Holý. Sestava Sokol Malá Víska: Tvrdík - Sika, Chalupa, Vlasák, Brousek, Král, Turhobr, Šimsa, Nauš, Kořínek, Vraný, Hošťálek, Kochman, Petruška, Kotěšovec.

KST Klatovy (na archivním snímku ze zápasu se Spartou B).