Malá Víska o svém vítězství rozhodla už v úvodu utkání. V devětatřicáté vteřině se po pobídce zkušeného Václava Nauše prosadil Patrik Petruška a v čase 3:19 navýšil náskok domácích Ondřej Babka, jemuž nabíjel spoluhráč Král.

Z archivu Deníku: hokejisté HC Klatovy B (červení).
Těsná porážka v derniéře roku. Klatovské béčko nestačilo na rokycanského lídra

A když v šesté minutě přidal třetí branku Maloveských opět Babka (tentokrát asistoval Kochman), na zimním stadionu Klatovy se schylovalo k debaklu. Klabava se pak ale zlepšila a dokázala těsně před druhou sirénou snížit na rozdíl dvou branek. Více kotoučů v síti jednoho či druhého brankáře ale diváci už neviděli, a tak zajímavé utkání skončilo výhrou Malé Vísky 3:1.

Sokol Malá Víska - HC DTJ Klabava 3:1

Třetiny: 3:0, 0:1, 0:0. Branky a nahrávky: 1. Petruška (Nauš), 4. Babka (Král), 6. Babka (Kochman) - 29. Janda (Nekola). Rozhodčí: Balák - Rubáš, Jindra. Vyloučení: 6:4. Využití přesilových her: 0:0. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 20. Aréna: zimní stadion Klatovy. Sestava Sokol Malá Víska: Tvrdík (Sika) - Chalupa, Vlasák, Brousek, Král, Šimsa, Nauš, Kořínek, Babka, Kochman, Petruška, Kotěšovec. Sestava HC DTJ Klabava: Novák (Volenec) - Kratochvíl, Hrdý, Anýž, Houška, Tábořík, Nekola, Průša, Janda, Marek, Rudolf.

Hokejisté SHC Klatovy (na archivním snímku hráči v červených dresech) prohráli v nedělní dohrávce se soupeřem z Vrchlabí (bílí) 1:3.
Stadion otočil bitvu v Klatovech. Západočeši prohráli jednadvacátý duel v sezoně