Favorizovaní hosté vyhráli 9:1, svým soupeřům v této sezoně nastříleli užž přes stovku gólů. Ten stý, jubilejní, zaznamenal mladý obránce Lub Martin Kubík ve 37. minutě hry. Smůlu měl domácí útočník a nejlepší střelec Flóry Jan Soukup, pro kterého zápas předčasně skončil smolným zraněním.

Hostující Start začal zhurta, když již ve 35. sekundě hry otevřel skóre zápasu Karel Kašpar. Pak měli lubští hráči další šance, ale výborný gólman Hrdlička v bráně domácích kapituloval až v 10. minutě utkání, když ho nadvakrát opakovanou střelou překonal Musil. Domácí hrozili především z brejkových akcí, ale na pozorného brankáře Lub Libora Krse si nepřišli.

Ve druhé třetině zápasu přišlo rozhodnutí. Luby v přesilovkách mezi 26. - 29. minutou třemi góly definitivně zlomily houževnatý odpor domácího týmu. Pak přidal ještě šestou branku Malát a tu sedmou, která byla pro Luby stá, jubilejní, zaznamenal ve 37. minutě po naskočení na led z trestné lavice mladý bek Startu Martin Kubík.

HC Flóra Domažlice- Start VD Luby 1:9

I ve třetí třetině duelu pokračovala převaha hostů. Ti zvyšovali J. Hůlou již na 8:0, ale vzápětí stejný hráč šel předčasně pod sprchy za faul na domácího Soukupa. Ten se při pádu na mantinel smolně zranil a zápas také nedokončil. O čisté konto se snažil lubský gólman Krs, ale nakonec na něj neodsáhl. V 53. minutě se po přihrávce Raucha dostal do gólové šance domácí Pták a nezaváhal, vstřelil čestný úspěch Flóry. Poslední slovo ale měl hostující kanonýr Karel Kašpar. Svým třetím gólem dovršil hattrick, navíc se touto brankou dostal i do čela tabulky střelců přeboru.

Třetiny: 0:2, 0:5, 1:2. Rozhodčí: Martinec, Raška, Duršpek. Vyloučení: 5:4, z toho lubský J. Hůla na 5+20 minut. Branky: Pták – Kašpar 3, Musil, R. Pikhart, K. Pikhart, Malát, Kubík, J. Hůla.